Бульба-фест у місті Рівне

Бульба-фест - фото
Дата початку: 17 серпня 2019
Дата кінця: 18 серпня 2019
Місце проведення: парк "ХІМІК"
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Друзі, ось і загальна програма дводенного сімейного вікенду "Бульба-фест".⠀

Будемо фестивалити разом!⠀


Приходьте на Бульба-фест!⠀
Вхід вільний.
Перегляди 154
Sasha Komisarova (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: Цьогоріч фестиваль проходив в парку "Хімік"(район "Ювілейний"). Стосовно гастрономії - рівень став набагато кращим, ніж у попередні роки, а ціни лояльними. Поїсти можна було в районі 100-150 грн. Меню різноманітне, палатки були від різних закладів тому кожен міг знайти та обрати на свій смак. Українська кухня, різноманітні варіації страв з картоплі, м'яса, овочів. Куштувала грибочки та картопельку від закладу "KinZa". Мені сподобалось. З напоїв пропонували домашні наливки, настоянки, пиво, квас та кавові напої.
Стосовно облаштування самого фестивалю: велика сцена, імпровізовані місця для прослуховування концерту з сіна. По всій території - столи зі стільцями, різноманітні фотозони.
Не сподобалось: Місце розташування не було досить вдалим, минулого року з логістикою було набагато краще. Не було обладнаних місць для майстрів, що продавали свій крам, банально відсутні парасольки від сонця. Кожен вигадував як врятуватись від спеки на свій манер.
Не вистачало столів зі стільцями аби мати можливість не їсти стоячи.
Загальне враження: Шкода, що люди мало звертали увагу на культурну програму, але в загальному фестивалем задоволена, будемо чекати, що до наступного року парк "Хімік" почнуть реставрувати і ми знову погуляємо на "Бульба фест".
Переглянути всі відповіді ()