Кіноклубний фестиваль "Нове українське кіно" у місті Рівне

Кіноклубний фестиваль "Нове українське кіно" - фото
Дата події: 7 квітня 2019
Дата події: 14 квітня 2019
Дата події: 21 квітня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
З 7 по 21 квітня у Рівному пройде перший кіноклубний фестиваль «Нове українське кіно», який запрошує глядачів на безкоштовні покази найкращих українських стрічок сезону.

До програми фестивалю «Нове українське кіно» у Рівному увійшли:

Гостросоціальна комедія «Герой мого часу» Тоні Ноябрьової – перший повнометражний фільм режисерки, яка раніше працювала над короткометражним стрічками та створювала кліпи для таких виконавців як Pianoбой і Скрябін. Прем'єра стрічки відбулася на Одеському кінофестивалі, де «Герой мого часу» з аншлагом відкрив Національний конкурс фестивалю і був відзначений премією за найкращу режисуру.


Містична драма «Брама» – фільм Володимира Тихого, який був вперше представлений у рамках Талліннського кінофестивалю «Темні ночі». Головна героїня «Брами» – старенька Баба Пріся, яка з родиною живе у Чорнобильській зоні відчуження. Виконавиця головної ролі, Ірма Вітовська, отримала за неї премію «КІНОКОЛО» за найкращу жіночу роль.
Драма «Коли падають дерева» – повнометражний дебют режисерки та сценаристки Марисі Нікітюк, який було вперше показано в рамках конкурсної програми Panorama Berlinale 68-го Берлінського кінофестивалю. Стрічку також нагороджено премією «Відкриття року», яка відзначає автора найкращого повнометражного дебюту, від Першої національної премії кінокритиків «КІНОКОЛО».
Перегляди 32

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук