Створення спільноти проект-менеджерів. Меморандум про співпрацю у місті Рівне

Створення спільноти проект-менеджерів. Меморандум про співпрацю - фото
Дата події: 12 лютого 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Зміни таки відбуваються, коли заради творення кращого майбутнього починають об’єднувати зусилля влада, громадський сектор та освітні заклади.
В місті Рівне відбудеться зустріч змінотворців міста щодо підписання Меморандуму про співпрацю та створення Школи грантового менеджменту. Основною метою є створення спільноти менеджерів проектів міжсекторальної співпраці, спрямованих на розвиток нашого міста та регіону в цілому. Ініціатива спрямована на здійснення кроків щодо поширення практики залучення громадськості та закладів освіти до вирішення питань місцевого значення.

Ініціаторами об’єднання є Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій. РІВНЕ Виконавчого комітету Рівненської міської ради, Національний університет водного господарства та природокористування, Агенція сталого розвитку міста, Рада реформ Рівного, Агенція регіонального розвитку Рівненської області, джаз-клуб "ДжЕм", Інститут креативного міста / Institute for creative city


Інформацію про діяльність Школи грантового менеджменту та анонси подій можна буде спостерігати на сторінках в ФБ Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій. РІВНЕ та учасників ініціативи.
Перегляди 13

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук