Не віррр - перевіррр! у місті Рівне

Не віррр - перевіррр! - фото
Дата початку: 7 лютого 2019
Дата кінця: 1 березня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Безпосередньою локацією проведення заняття пропонуємо зробити центр «Вікно в Америку» Window on America Rivne, що у #Бібліотека_на_Лебединці.
Весна – час нових починань та важливих виборів, особливо весна 2019. Де правда? Кому вірити? Як розуміти гасла, обіцянки, результати рейтингів? Чи завжди ви впевнені у своєму виборі?
Протягом 60 хвилин, використовуючи методику, яку для розробила організація IREX, всі учасники навчаться відокремлювати факти від суджень, помічати коли нами хочуть зманіпулювати, вимикати емоції та приймати рішення, зберігаючи «холодну голову».
Хочете стати координатором проекту? Запрошуємо викладачів університетів, вчителів старших класів, громадських активістів, бібліотекарів та всіх, хто зацікавлений в проведенні заняття долучитись до події. Не біда, якщо у вас немає досвіду з перевірки фактів – ми навчимо, як це робити.
Зберіть групу та проведітть в своїй громаді заняття з пошуку фактів разом з десятками інших координаторів одночасно по всій Україні. Для реєстрації та деталей клікайте за посиланням: http://nevirperevir.tilda.ws
Захід проводить міжнародна організація IREX в рамках проекту “Вивчай та розрізняй” за підтримки посольства США та Великої Британії в Україні.
Скоріше реєструйся: http://nevirperevir.tilda.ws/.
Реєстрація триває до 10 лютого, 18:00.
Допоможи українцям не обрати кота в мішку!
Перегляди 27

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук