B2B переговори Міжнародного трейд-клубу в Рівному у місті Рівне

B2B переговори Міжнародного трейд-клубу в Рівному - фото
Дата події: 22 листопада 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Серед представників Міжнародного трейд-клубу:
- торгові та економічні радники посольств Словаччини, Китаю, Швейцарії, Бельгії, Малайзії, Канади, Угорщини, Іспанії, Болгарії, Австрії, Азербайджану, Португалії, Індонезії;
- керівництво спілки підприємців і промисловців Азербайджану;
- члени правління та представники Британської торгової палати, Торгово-промислової палати України в Австрії.

Участь у зустрічі безкоштовна, за попередньої реєстрації:
http://bit.ly/trade-club-rivne
Довідки за телефоном:
(0362) 263866

Додаткову інформацію щодо запланованого заходу можна також отримати за телефоном: 0362 635649 або e-mail: info@rivne.business або dice@rv.gov.ua, .

Метою заходу є представлення інвестиційних пропозицій ділових кіл Рівненщини, встановлення економічних зв’язків із підприємствами, компаніями та організаціями визначених країн та обговорення проблемних питань і пошук шляхів їх вирішення із представниками іноземних дипломатичних місій.


Основні відомості щодо Міжнародного трейд-клубу
Міжнародний трейд-клуб – це громадська організація, яка була створена в грудні 1992 року. Сьогодні він об'єднує керівників та працівників торгово-економічних відділів близько 60 посольств іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.
Основною метою діяльності Трейд-клубу є інформування іноземних дипломатів про економічний, експортний, науково-технічний потенціал України, а також окремих регіонів, надання українськими центральними та місцевими органами державної влади сприяння в залученні інвестицій, встановленні прямих контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями.
Перегляди 17

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук