Продажі та сервіс (ІІІ набір) у місті Рівне

Продажі та сервіс (ІІІ набір) - фото
Дата початку: 22 листопада 2018
Дата кінця: 24 листопада 2018
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
“Люди купують не в компаній, люди купують у людей”, - стверджує експерт навчальної програми Продажі та сервіс Михайло Винницький. Тож наша програма про те, як перевищувати очікування клієнтів та створювати незабутній клієнтський досвід, про те, як продавати більше за допомогою сервісу існуючим клієнтам та залучати нових.

Програма поєднує навчання із двох функціональних напрямків бізнесу - продажі та сервіс, розмежовує їх ролі та дає змогу зрозуміти точки дотику, взаємопідсилення та побудувати комплексу систему турботи про клієнта.

В результаті навчання ви:
- отримаєте набір інструментів для втілення системи сервісу у вашій компанії (від сервіс-візії до стандартів клієнтського досвіду) та покращення продажу;
- дізнаєтесь, як перевищувати очікування клієнтів та створювати незабутній клієнтський досвід;
- отримаєте рекомендації щодо підбору, найму і утримання працівників, які мають сервіс у ДНК;
- дізнаєтесь, як налаштувати збільшення продажу через кращий сервіс;
- сформуєте план побудови системи управління продажами та системи сервісу в компанії.

Найбільшу цінність навчання матиме для:
- керівників відділів сервісу, обслуговування та центрів клієнтських вражень;
- маркетинг-директорів, маркетологів;
- директорів з продажів, комерційних директорів;
- власників та керівників малих та середніх українських компаній;
- також подія матиме цінність для фахівців, які відповідають за сервіс для внутрішнього клієнта: HR-директорів, HR-менеджерів, HR-marketing-менеджерів.

Детальніше - http://bit.ly/sales-service-pro

Експерти навчання:

Михайло Винницький - автор та викладач програм із продажів Києво-Могилянської та Львівської бізнес-шкіл., Ph.D. Кембриджського університету [Великобританія] з економічної соціології. Михайло консультує провідні українські компанії з питань управління продажем. Серед його клієнтів компанії Автек, Asbis, КЗЕСУ, Євроіндекс, Росава, ПриватБанк, Siemens, AXA, SI BIS LLC, Danfoss Україна, Bonduelle central europe kft.

Анастасія Владичинська - міжнародний консультант з сервісу, єдиний сертифікований консультант з сервісу в Східній Європі, партнер компанії TheDijulius Group, USA (клієнти: Starbucks, Lexus, The Ritz-Carlton, Domino’s Pizza, Hallmark). В Україні працює з банками, IT компаніями, приватними клініками, ресторанами та готелями.

Для реєстрації заповніть онлайн-заявку – http://bit.ly/sales-service-e
Тривалість навчання - 3 дні

Вартість навчання - 8160 грн.

Із задоволенням відповість на ваші питання Ганна Тарасюк, менеджер Центру підтримки бізнесу м.Рівне - 093 056 82 64 або hanna.tarasiuk@smartpeople.ua

Організатор події – Центр підтримки бізнесу м.Рівне, оснований на базі компанії Smart People у рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні.
Перегляди 35

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Дата |Час
22-11-2018
10:00
23-11-2018
10:00
24-11-2018
10:00