Братья Шумахеры у місті Рівне

Братья Шумахеры - фото
Дата події: 22 листопада 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

«Брати Шумахери» представляють нову концертну програму шумастгоуон

Найексцентричніший дует сучасності, «Брати Шумахери», представляє нову концертну програму шумастгоуон.
Гостей чекає тільки добірний, неймовірно вишуканий гумор, актуальні жарти на злободенні теми, багато музики і позитиву. Адже не дарма кажуть, що талановиті люди талановиті в усьому - це і доводять «Брати Шумахери». Вони і жартують, і співають, і пародіюють. А скільки у них ще нерозкритих талантів! Яких? Об этом зритель и узнает на концерте #шумастгоуон. В рамках концертах будут представлены лучшие шутки за всю историю творчества дуэта. Невероятные пародии на известных певцов, политиков и других известных людей нельзя охарактеризовать иначе, чем «не в бровь, а в глаз». Очень смешные миниатюры заставят рассмеяться даже самого грустного зрителя, ведь в своих шутках Братья Шумахеры подчёркивают главное, местами неуловимое и едва заметное, но важное и необходимое. А музыкальные номера, как показывает опыт предыдущих концертов, заставляют танцевать, подпевать и просто веселиться.
Сукупність цих вибухонебезпечних складових на концертах Братів Шумахерів, в кінцевому рахунку підривають зал в єдиному пориві оплесків, емоцій і незабутніх вражень.

Під псевдонімом «Брати Шумахери» виступають Сергій Цвіловська і Юрій Великий - досить молоді, але вже відомі публіці, артисти. «Брати Шумахери - герої найрейтинговіших гумористичних телепроектів України, таких як,« Бійцівський клуб »,« Київ Вечірній »та« Вечірній квартал ». В ефірі телеканалу «Україна» завойовують аудиторію в своїй однойменній телепрограмі «Шоу Братів Шумахерів».
Перегляди 31

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук