Lords of the Sound у місті Рівне

Lords of the Sound - фото
Дата події: 23 вересня 2018
"SYMPHONY OF JUSTICE" від Lords of the Sound!

Відбудеться приголомшлива музична подія для кіно-меломанів! Симфонічний оркестр Lords of the Sound, хор, спецефекти та грандіозна музика справедливості зіллються в новій шоу-програмі: SYMPHONY OF JUSTICE.

І вона присвячена найяскравішим кіногероям, які відчайдушно стоять на варті спокою та добробуту всього всесвіту! Вони борються зі злочинністю, терористами, прибульцями, злими геніями, машинами та всім тим, що загрожує галактикам, цивілізаціями, або окремим людям. Хтось з них наділений супер-силою, хтось є таємним агентом, а хтось - ексцентричний детектив. Але їх важлива місія була б нездійсненна в тиші.

Чи уявляєте ви Тоні Старка без пісні “Back in Black” від AC/DC ? А як щодо Бетмена без творінь Ханса Цимера? А що сталося б з Джеймсом Бондом без головної теми, яка задає тон всьому фільму?

Так от, оркестр Lords of the Sound, який чекають в усіх куточках України, який невпинно розширює гастрольну карту за кордоном, готує великий блок музики, сповненої завзяття супер-героїв, надлюдської сили та справедливості! У живому виконанні симфонічного оркестру, хору та солістів лунатимуть ритми крутих хлопців з таких кінофільмів:
0O7
SPIDER MAN
MATRIX
DOCTOR WHO
SHERLOCK HOLMES
IRON MAN
DEADPOOL
COMANDO
BATMAN: THE DARK KNIGHT
MISSION IMPOSIBLE
THE TOURIST
POLICE ACADEMY
MAN in BLACK
THE LEAGUE of EXTRAORDINARY GENTLEMEN
JUSTICE LEAGUE
X-MAN
DOCTOR STRANGE
MAN of STEEL
GUARDIANS of the GALAXY

Під цю музику вам так само захочеться встати та врятувати людство від зла! Авантюризм, рішучість, мужність, енергія – ось, що закладено в Symphony of Justice. А ще більшого розмаху концерту додадуть спецефекти та шоу-складові, які ретельно готуються організаторами.

23 ВЕРЕСНЯ о 19:00 в Міському Будинку Культури почути свою Symphony of Justice у виконанні симфонічного оркестру Lords of the Sound!

Диригент: Віталій Саражинський.
Продюсер: Андрій Новаторов.


Довідка за телефонами:
 097-055-3221
 43-93-38

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук