Презентація студії Кіно-Ютуб DVIЖ у місті Рівне

Презентація студії Кіно-Ютуб DVIЖ - фото
Дата події: 6 липня 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Запрошуємо на презентацію студії медіаграмотності для підлітків студії "Кіно-Ютуб DVIЖ"

Ваша дитина мріє бути відомою? Популярним Ютубером або актором кіно? Чи може режисером або оператором? Тоді вам до нас! Саме в нас ваша дитина зможе одночасно освоїти навички жанру кіно і ютуб блогінгу! Під час курсу "Кіно-Ютуб DVIЖ" ваша дитина повністю погрузиться у світ кіно, розкриє свої таланти у акторській, режисерській або операторській діяльності, стане впевненіше триматися перед камерою, навчиться правильно знімати фільми та ролики на ютуб, навчиться монтувати відео, створить свою власну домашню кіностудію і отримає масу задоволення! А також зможе разом з командою знятися у власному фільмі!!! В кінці курсу ваша дитина буде мати свій грамотно зроблений і оформлений Ютуб канал із роликом на ньому, а також фільм в якому брала участь! Дізнається про те, як може заробляти на своєму хобі і обов'язково отримає сертифікат про закінчення!

Навчати будуть професіонали в своїй справі:
Victor Savchuk- викладач з операторської мастерності, оператор-постановник, техногік, зняв більше 30000 хвилин різних відео. У даній сфері більше 10 років.
Pasha Koshkarov - викладач з монтажу відео. Змонтував більше 20 роликів. Учасник аматорських фестивалів короткометражного кіно, з фільмом, знятим ним і його сценарієм, став фіналістом аматорського конкурсу «Книгопроектор». У сфері монтажу більше 10 років.
Ксенія Муріна - актриса рівненського академічного, музично -драматичного театру , закінчила КНУТКіТ ім.карпенка -карого, викладач агенства моделей панна , тренер по основам майстерності актора , сценічного мовлення та ораторського мистецтва.

Заняття проходять 6-9, 10-14 (зйомка фільму), 17-18, 20, 23-26 липня. Всього 16 занять.

Вартість курсу: 2690 грн при оплаті до 3 липня або 2990 грн при оплаті після 3 липня.
У вартість входить солодка перерва!
Поспішайте кількість місць обмежена!!!
Перегляди 13

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Дата |Час
06-07-2018
11:00