Виставка витинанок Ірини Токарської "Орнамент" у місті Рівне

Виставка витинанок Ірини Токарської "Орнамент" - фото
Дата події: 18 травня 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
В РАМКАХ МУЗЕЙНОГО МАРАФОНУ
відбудеться відкриття виставки та презентація книги
«Фіалкова хмаринка» Ірини Токарської.

ІРИНА ТОКАРСЬКА народилася в селищі Олесько, Буського району на Львівщині.
Виставкову діяльність розпочала у 1996 році. Займається малярством на склі, графікою, книжковою ілюстрацією, живописом, декоративним розписом, витинанкою. Учасник численних збірних виставок в Україні та за кордоном (Луцьк, Львів, Дніпропетровськ, Могилів-Подільський, Івано-Франківськ, Краків). Автор п’ятнадцяти персональних виставок, численних спільних.
Багатошарові витинанки Ірини Токарської – яскраве і впевнене утвердження життя. Це жива казка, у якій художниця дарує глядачеві повагу до Божих творінь, відшукує місце найменшому прояву вселенської любові у складних замісах нашарувань.
Стилізація та декоративність, переведення образу в символ-знак, чітка графічність і живописний елемент творять власний, впізнаваний художній почерк витинанок Токарської, які сприймаються як гравюри на дереві чи лінолеумі.
Улюбленими мотивами композицій художниці є дивовижні птахи, розкішні квіти та трави, столітні дерева, рослинні гущі, сріблясті риби в золотих коронах, що є символами світової гармонії, можливості розквіту раю на Землі, людської одухотвореності і щастя.
Перегляди 28

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук