Вечір вокальної та органної музики у місті Рівне

Вечір вокальної та органної музики - фото
Дата події: 31 травня 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
За участі: Заслуженої артисти України Ірини Криворученко (мецо-сопрано) та Лауреата міжнародних конкурсів Олена Мацелюх (орган).
У програмі: А. Вівальді, Г. Гендель, Ф. Ліст, П. Масканьї, Н. Паганіні.

Ірина Криворученко – співачка з великим творчим та сценічним досвідом. Володіє мецо-сопрано повного діапазону, глибокого, насиченого звучання, оксамитового тембру. Навчаючись в Одеській державній консерваторії ім. А.В. Нежданової, Ірина Криворученко отримала запрошення на посаду солістки Одеськогомуніципального театру вокальної та хорової музики. У 1995 році у складі колективу муніципальноготеатру здобула I премію на конкурсі вокальних та хорових колективів м. Варна (Болгарія). Протягом 1994 – 1996 років здійснювала гастрольні тури в Польщі, Росії, Болгарії. У 2002 році брала участь у проекті П. Товстухи “Всі симфонії Л. Бетховена”, виконала соло мецо-сопрано з симфонії № 9. У 2003 році І. Криворученко отримує запрошення до Рівненської обласної філармонії на посаду солістки-вокалістки. Цього ж року вона презентує концертну програму з нагоди ювілею Одеської державної консерваторії ім. А.В. Нежданової за участю лауреата міжнародних конкурсів, соліста Одеського театру опери та балету О. Репчинського. Створила ряд програм для голосу у супроводі органу: “Вокальна музика бароко” (2003 рік), “Від бароко до класицизму” (2004 рік), “Старовинна музика італійських композиторів” (2005 рік).

Олена Мацелюх Львівська органістка, яка вміло поєднує сольну виконавську практику з ансамблевим концертуванням. Вона виступає у Львові з постійно оновлюваними концертами у Будинку органної та камерної музики, у Львівському Домініканському соборі на найстаршому із діючих органів нашої країни, а також як виконавець на клавішних інструментах з багатьма симфонічними та камерними оркестрами на філармонічній сцені. Серед її творчих партнерів – вокалісти, диригенти та інструменталісти, які є обличчям музичної сучасності, зокрема – Наталія Гутман, Кшиштоф Пендерецький, Олег Криса та інші. Протягом двох останніх років відбулися органні речиталі Олени Мацелюх у більше як двох десятках міст України, Польщі, Франції, Швейцарії. У репертуарі органістки поруч із перлинами органної класики знайшла своє місце низка творів музичної літератури у транскрипції для органа. Співпраця органістки зі львівським композитором Богданом Котюком стала поштовхом для створення митцем нових творів у сучасній українській органній музиці. Особливістю виконавської манери Олени Мацелюх урізноманітненість програм та щирість виконання, а особисті працелюбність та організованість сформували креативну мистецьку особистість.

тел. для довідки: 43-01-50, 067-363-29-00
Перегляди 20

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук