Конференція проекту "Енергія Біомаси" у місті Рівне

Конференція проекту "Енергія Біомаси" - фото
Дата події: 14 квітня 2018
Дата події: 15 квітня 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній конференції відкриття проекту «Енергія біомаси: перетворення природного потенціалу на регіональні партнерства».

Окрім бізнесу, участь у конференції візьмуть місцеві органи влади, експерти біоенергетичного ринку з України, Білорусі та ЄС, а також науковці, представники лісгоспів Рівненської та сусідніх областей, державні службовці, відповідальні за формування політики в сфері біоенергетики.

Біоенергетика в Україні одна із найперспективніших та найактуальніших галузей, що продовжує постійне та стрімке зростання. Узагальнені дані підтверджують стабільний ріст галузі близько 35% на рік. Розвитку біоенергетики в Україні сприяє законодавча база, актуальність теми підвищення енергоефективності та енергонезалежності, проте необхідна велика кількість предметних досліджень, які допоможуть місцевим компаніям розвиватися ще стрімкіше. Заходи проекту націлені на посилення транскордонної співпраці у сфері використання біомаси для забезпечення енергоефективності у регіоні.

Основними ж завданнями проекту є: визначити можливості транскордонної співпраці у сфері використання біомаси для енергетичних цілей; Встановити зв'язки між групами осіб у регіонах, які зацікавлені у використанні біомаси для енергетичних цілей; розробити та поширювати в межах регіонів найоптимальнішу модель співпраці у сфері використання біомаси для енергетичних цілей.

Для підтвердження участі необхідно заповнити реєстраційну анкету, що додається та надіслати за адресою: info@bio4energy.org, або заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/2mQrni.
Для додаткової інформації Ви можете звертатися +38 0362 269 565.

Захід відбувається в рамках проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Енергія біомаси - перетворення природного потенціалу на регіональні партнерства», що фінансується Європейським Союзом в рамках програми співпраці EaTPC.
Організатори: Рівненська агенція із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів «ІнвестІнРівне» та «Поліський аграрно-екологічний інститут Національної академії наук Білорусі».
Місце проведення: Конференц-зала готельно-ресторанного комплексу «Софія»

Робоча програма заходу додається.
Перегляди 47

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук