”АРТЦЕНРТ ТАЛАНТІВ - 2018” у місті Рівне

”АРТЦЕНРТ ТАЛАНТІВ - 2018” - фото
Дата початку: 23 березня 2018
Дата кінця: 25 березня 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Цієї весни у рівному відбудеться подія міжнародного масштабу! Міський палац культури гостинно відкриває двері для  

ІІ Міжнародного багатожанрового фестиваль-конкурсу мистецтв «АртЦентр Талантів – 2018» в рамках теле -  проекту «Єднання заходу та сходу України».

 Організаторами «АртЦентру Талантів – 2018» є : Національна телекомпанія України; Харківська державна академія культури; Благодійний фонд підтримки талановитих дітей та молоді «Жар–птиця»; Управління культури і туризму виконавчого комітету рівненської міської ради; Кафедра хореографії Рівненського державного гуманітарного університету; Комунальний заклад «Рівненський міський палац культури».

Номінації конкурсу: вокал, шоу-композиції, інструментальне мистецтво, хореографія  та оригінальний жанр.

Мета та завдання фестивалю - конкурсу:

Єднання західних та східних регіонів України. Формування творчого потенціалу підростаючого покоління, популяризація вокального, інструментального, хореографічного та театрального мистецтва. Співробітництво творчих колективів з ведучими спеціалістами, відомими викладачами і діячами мистецтва. Створення творчої лабораторії шляхом проведення в межах фестивалю семінарів–практикумів і майстер–класів, виявлення та підтримка талановитих і перспективних дітей та молоді.

Фестиваль-конкурс збере в палаці творчі колективи більш ніж із 16-ти областей України, а це більше тисячі учасників.

Зірковими гостями, які представлятимуть журі, будуть представники із сонячної Грузії, а також не менш відомі українські діячі.

Ми запрошуємо усіх рівнян та гостей міста! Не пропустіть можливість стати частинкою унікального трьох денного ІІ Міжнародного багатожанрового фестиваль-конкурсу мистецтв «АртЦентр Талантів – 2018»!

Вхід вільний.
Перегляди 12

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук