РІВНЕ.Дружня зустріч з Віталієм Дейнегою. Фонд "Повернись живим" у місті Рівне

РІВНЕ.Дружня зустріч з Віталієм Дейнегою. Фонд "Повернись живим" - фото
Дата події: 30 листопада 2019
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Рівне! Запрошуємо на відкриту зустріч з Легендою волонтерського руху Країни, Партіотом, Людиною - прикладом для багатьох, засновником потужного фонду допомоги українським військовим «Повернись живим»* - Віталієм Дейнегою.

Віталій Дейнега - Засновник та Голова Міжнародного благодійного фонду «Повернись живим», автор та ведучий військової інформаційної телепрограми «Хроніки неоголошеної війни» на 24 каналі. В минулому Віталій працював експертом незалежного антикорупційного комітету оборони (Transparency International Securityand Security Branch in Ukraine / НАКО). В даний час навчається в Міжнародному інституті менеджменту МІМ (Київ), щоб покращити навички управління та лідерський потенціал. Користується авторитетом та повагою у військових.

Волонтерський рух – одна з героїчних та абсолютно унікальних сторінок української історії. Проте Віталій Дейнега вже значно більше, ніж просто волонтер та керівник фонду «Повернись живим». Він партнер держави у дуже серйозних речах. Ми вирішили обговорити з ним учорашнє, сьогоднішнє та майбутнє української армії, волонтерського руху та важливих державно-військових процесів

В неформальному дружньому середовищі ми говоритимемо про те, як створювали найпотужніший благодійний фонд в країні, який працює по всій лінії розмежування; як волонтери робили перші кроки на зустріч армії; про які суми допомоги йдеться та як зробити потоки коштів прозорими; як організувати роботу фонду та співпрацювати із міністерствами; які плани на майбутнє, як можна допомогти та стати частиною змін.

Також Віталій поділиться з нами, як він займається навчанням вищого військового керівництва країни.
Благодійний фонд допомоги українській армії Повернись живим спільно з Міжнародним інститутом менеджменту (МІМ) запустили унікальну освітню програму для вищого військового керівництва. Програма стартувала 7 жовтня на базі Бізнес-школи МІМ. Під час зустрічі Віталій поділиться, як саме проводився відбір серед тих, хто бажав потрапити на програму, хто фінансує цей проект, і розмірковує про радянську спадщину в сучасній українській армії.

Зовсім скоро, 30 листопада 2019 року о 19:30 чекаємо на вас в Майстерня Міста Рівне (м.Рівне, вул.Лермонтова, 6).
До зустрічі запрошуємо соціально-відповідальних, патріотично-свідомих громадян та не байдужих за майбутнє нашої Держави.
Не забудьте пройти реєстрацію, адже кількість місць обмежена та участь в заході можлива лише після отримання підтвердження від організаторів. https://forms.gle/MW96Zj6JYxeSYpaZ8

«Якщо суспільство забуде про армію, то рано чи пізно її можуть розвернути проти нього» - Віталій Дейнега.

Захід організовано Агенція сталого розвитку міста, за ініціативи та підтримки Будівельна компанія "Алатир-Інвест"

*«Повернись живим» (www.savelife.in.ua) — один із найбільших фондів допомоги українським військовим, які воюють на Донбасі.
Перегляди 16

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Дата |Час
30-11-2019
19:30