Презентація альманаху «Повстанська ватра» у місті Рівне

Презентація альманаху «Повстанська ватра» - фото
Дата події: 1 листопада 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Це міжнародний мистецький авторський проєктТараса Більчука «Шляхами наших перемог» реалізований у рамках Всеукраїнського місячника «Край повстанської слави» (розпочав свою впевнену ходу на Рівненщині в повстанському селі Коршів Здолбунівського району 4 листопада 2010 року).

Видання здійснене у такому вигляді, яким його бачив за життя Тарас Більчук. Видавництво здійснене за сприяння Кондрачука Сергія Юрійовича.

Альманах спрямований на осмислення патріотизму XX – XXI століття у діалозі з художниками, скульпторами, письменниками, які спостерігали, передчували і переживали зміни в житті України.

У збірнику також подано зразки декількох патріотичних листівок, які слугують джерелом вивчення історії певного періоду. Видання є особливим у плані дизайнерського підходу: книга має вкладку з поштівками, які можна використати як подарунок, відірвавши по спеціальній лінії згину. Ці листівки Тарас Більчук створив спільно з поетесою Іриною Мельник у 2017 році, де було поєднано картину і поезію. Саме Ірина презентуватиме альманах широкому загалу.

Запрошуємо відвідати творчу зустріч.

Організатор: Рівненська обласна бібліотека для молоді

На захід запрошені молодь, літератори, письменники, прихильники творчості та всі бажаючі.

За детальнішою інформацією звертайтесь за тел.: (0362)63 52 60
Перегляди 15

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук