Гаспар їде на весілля у місті Рівне

Гаспар їде на весілля - фото
Жанр: мелодрама, комедія
Режисер: Антоні Кордьє
Дата події: 18 жовтня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Запрошуємо відвідати наш осінній та теплий світовий кіносет, де за підтримки кінодистрибуторської компанії «Артхауз Трафік» ми покажемо фільм "Гаспар їде на весілля/"Gaspard va au mariage"" (Франція, Бельгія - 2018). Ви переглянете фільм зі справжнім французьким гумором та атмосферою! 
На створення кінороботи "Гаспар їде на весілля" режисера надихнула реальна історія Клода Кайе, який в 1966 році заснував зоопарк "Пальміра" - один з найбільш відвідуваних зоопарків Франції.

У головних ролях зіграли талановиті Фелікс Моаті, Летіція Дош, Кріста Тере, Маріна Фоіс, Йохан Хелденберг, Гійом Гуі, Елоді Буше.


25-річний Гаспар (Фелікс Моаті) давно не був вдома. Тим часом його батько вирішив одружитися вдруге і це стало приводом, аби хлопець міг відновити стосунки зі своєю родиною. Дорогою він зустрічає Лору (Летиція Дош) та пропонує дівчині скласти йому компанію. Дівчина погоджується, не розуміючи куди вона насправді потрапить. Бо ж домівка Гаспара – це справжній зоопарк, що розкинувся навколо будинку. Фільм тільки починається...

Перегляд гарно кіно точно зробить ваш настрій чудовим. Буде цікаво! 


Вдягайтеся зручно та тепло. Беріть друзів! Чекатимемо на вас!
Перегляди 14

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук