Українсько–Норвезький Форум у місті Рівне

Українсько–Норвезький Форум - фото
Дата події: 8 жовтня 2019
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Дружній діалог та пошук дотиків партнерства між містами Осло- Рівне. Як зробити наші міста кращими? Поговоримо з іноземними експертами про сучасне розумне місто, успішні стратегії, інвестиції, участь громадян та місцеву демократію.

Робоча мова форуму англійська.

ПРОГРАМА:
09:00 – 09:30 Прес-конференція.
10:00 Вітальне слово. Міський голова Рівного Хомко Володимир Євгенович. Представники з відвідуючої делегації.

10:15 – 11:15 «Місцева демократія та участь місцевих: Чому і як?» Норвезький та український досвід участі громадян у прийнятті місцевих рішень. Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні.

Спікер: Аадн Асланд, старший науковий співробітник Норвезького інституту міських та регіональних досліджень (NIBR), Столичний університет в Осло.
Спікерка: Валентина Засадко, Католицький університет, Львів.
Спікерка: Наталія Бескупська, Асоціація міст України (AUC).

11.15 – 11:45 «Розширення можливостей громадян для розумніших міст». Як універсальний дизайн технологій може допомогти громадянам брати участь у створенні розумних міських рішень, зручних та доступних для всіх.
Спікер: Ентоні Джаноуміс, соціальний підприємець та адвокат, Університет Осло Мет.

11.45 – 12.15 «Важливість хорошого корпоративного управління для місцевих органів влади: як стати успішним міжнародним партнером». Як Рівне може досягти успіху та залучити міжнародний бізнес? Що шукають норвежці, обираючи міжнародного партнера?
Спікерка: Анастасія Антоник, партнерка проєкту, Норвезько-українська торгова палата (NUCC).

12:15 – 13:00 Додаток Sandefjord Citizen «М’якше – розумніше».
Місто Сандефьорд хотіло створити розумне місто, яке буде корисним та привабливим. Результат - розумне місто-додаток, в якому муніципалітети, організації та спортивні клуби роблять внесок у зміст, залучення та інформацію. У цьому сеансі ми поділимося дивовижними результатами та уявленнями за
перші три місяці роботи.
Спільна презентація з Morten Holst & Валерієм Шипуновим, партнерами INNOCODE.NO‼ Вхід вільний. Кількість місць обмежена. Просимо зареєструватися та отримати підтвердження участі від організаторів.
Форма реєстраціїhttps://cutt.ly/4wZVBBD
Перегляди 4

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Дата |Час
08-10-2019
09:00