Прес-конференція проекту"Віртуальний музей князів Острозьких" у місті Рівне

Прес-конференція проекту"Віртуальний музей князів Острозьких" - фото
Дата події: 8 жовтня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Запрошуємо представників ЗМІ та культурних інституцій на презентацію результатів проекту "Віртуальний музей спадщини князів Острозьких".
Поговоримо про перший віртуальний музей на Рівненщині, використання новітніх технологій як от віртуальна реальність та фотограметрія для популяризації музеїв та культурної спадщини. А також всі охочі зможуть поринути у віртуальну реальність аби дізнатись трошки про Острог, скористатись міською печаткою міста 1700 року, скласти портрети ХVI століття або ж зробити власну кахлю.

Прес-анонс для ЗМІ доступний за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1AnlDrxbQFjCKRfsJJTAc0OKsJgqOb8PFLIZTBGyf9ec/edit?usp=sharing
_____________
Віртуальний музей спадщини князів Острозьких перша спроба синтезувати всю наявну інформацію про надбання князівського роду у вигляді онлайн платформи для дослідження та популяризації спільної історії.

Перший етап проекту, що включав створення веб-ресурсу та наповнення його матеріалами про спадщину князів в Острозі здійснено за підтримки Український культурний фонд. За допомогою сучасних технологій, зокрема методу фотограмметрії, було оцифровано понад 20 автентичних експонатів XIV-XVII ст. Для створення однієї 3D моделі зроблено від 400 до 1500 високоточних фотографій. Також створено 5 відео віртуальної реальності, які занурюють глядача в атмосферу міста та розповідають про історію та діяльність роду Острозьких.
Одним з ключових напрямків діяльності команди проекту є налагодження співпраці між різними інституціями, країнами та регіонами для популяризації спільної спадщини та створення міжнародних культурних маршрутів та мереж.
Перегляди 33

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук