Саміт високоефективних організацій у місті Рівне

Саміт високоефективних організацій - фото
Дата події: 27 вересня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Високоефективна організація - що це таке? яка вона?..

- Працівники високоефективних організацій - це командні гравці. Вони "за" співпрацю та залученість. Вони гнучкі, швидко адаптуються до змін на ринку та викликів, перелаштовуються. Інформація в таких командах доступна та відкрита. Люди в таких організаціях люблять свою компанію.

- Лідер, керівник високоефективної організації - це Людина, яка має чітке бачення майбутнього компанії. Найвищою цінністю для нього є люди. З ними він постійно комунікує щодо статусу руху на шляху до Візії компанії. Такий Лідер системно інвестує у розвиток своїх працівників за допомогою навчання, а також зміни їх ролей та відповідальностей всередині компанії.

Що відбувається у високоефективних організаціях? Тут найвищою цінністю є люди, команда. Тут важливі не короткотермінові результати, а прогрес, динаміка на шляху до обраної Візії. Тут панує культура постійного вдосконалення, ініціативи та відповідальності за результат. І завдяки цьому такі компанії успішні, у них висока продуктивність, інноваційні продукти, висока залученість персоналу та вдячні Клієнти.

Про те, як стати такою крутою компанією, ми поговоримо у рамках Саміт високоефективних організацій з тими, хто вже пройшов цей шлях.

ПІД ЧАС САМІТУ ЕКСПЕРТИ-СПІКЕРИ:

- на прикладі кейсів українських компаній поділяться досвідом та історіями успішного впровадження концепції високоефективних організацій;
- розкриють учасникам сутність та складові концепції High-Performance Organizations (високоефективних організацій);
- розширять горизонти та світогляд учасників Саміту, відкриють для них нові підходи, людей, знання;
- надихнуть на постійний розвиток та навчання, на мислення поза межами міста, регіону, країни.

ДЕТАЛЬНІШЕ - https://hpo.smartpeople.ua/

КОМУ БУДЕ ЦІКАВО:

- Власникам малого та середнього бізнесу та управлінцям, які хочуть зрозуміти сучасні підходи до побудови високоефективних команд та організацій.
- Фахівцям з управління персоналом та комунікаціями (employer branding та PR).

Встигніть придбати квитки за лінком http://bit.ly/hpo-e, адже кількість учасників події обмежена.

Реєстраційний збір - 200 грн. Плата стягується за розгляд реєстраційної заявки на участь у заході. Витрати на проведення заходу фінансуються у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Розглядаючи заявки на участь, організатори надаватимуть перевагу представникам українського малого та середнього бізнесу.


Подія реалізується Центром інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ) м.Рівне, заснованим на базі компанії Smart People за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

Залишились запитання? Телефонуйте за номером - 073 266 80 47 (менеджер - Марина Загоруй)
Перегляди 10

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук