Музично-Поетична Вистава "ПОРИ РОКУ" у місті Рівне

Музично-Поетична Вистава "ПОРИ РОКУ" - фото
Дата події: 6 жовтня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Пори року… Етапи життя. Зі своїми емоціями, закономірностями, природними явищами та філософськими сентенціями. Мелодійні, енергійні, ритмічні твори Вівальді у чомусь схожі, і водночас, кожен по-своєму унікальний, завершений, але ніби просить продовження. Власне, і самі #Пори_року стануть продовженням творчого життя скрипкового ансамблю «CON AMORE». Новий цикл діяльності, повний емоцій і неочікуваних поворотів та поєднань, запропонують скрипальки цього разу, втім, як і під час своїх попередніх концертів.
Тут буде стільки меж і безмежних поєднань, що годі прослідкувати їх усіх. Три сотні літ тому написані, але непідвладні часу, як і природні стихії, мелодії легко переллються у день нинішній. Їх слухати – не переслухати. Звучатимуть, як звично твори Вівальді, мовби з середини душі. Дивитися – не передивитися – хочеться додати, і таки буде на що подивитися: аби слухачі органічно могли влитися в атмосферу пір року, у концертній залі буде розташовано спеціально до цього виступу приурочену виставку картин рівненської художниці-пейзажистки Любави Луцишин.
А філософську складову, аби не повторюватися, як інші, за великим венеційським композитором, виконавиці ансамблю «CON AMORE». довірять місцевим майстрам поетичного слова. Їх імена поки тримаються в секреті, але вірші, що звучатимуть поміж скрипковими концертами, добирають ретельно, щоб підсилити ефект від музики і, звичайно ж, приємно здивувати слухачів.
Що ж, багато що має скластися, бо ж в кожному із 12 творів «Пори року» Вівальді відображаються не місяці, а природні явища, притаманні весні, літу, осені та зимі. Має бути небанально, бо безліч разів у Рівному вже звучали ці твори, і зробити це по-новому, стильно та незвично – непросте завдання для скрипальок «CON AMORE». Що ж, тим важливіше все побачити, почути і скласти певне враження – усі задіяні особи сподіваються, звичайно, на хороше.
І запрошують на дійство. Чекати лишилося недовго – концерт відбудеться вже 6 жовтня о 18:00 в міському палаці культури « #Текстильник » мала зала, 2-й поверх. Приходьте, буде цікаво.
=Вхід по запрошенню, придбати запрошення можна в касі "Текстильника", або безпосередньо перед подією на контролі.= 
Перегляди 13

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук