Розважальний центр "Промінь "

Відгуків 4
Луцьк
проспект Президента Грушевського, 2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Оренда торгових площ.

Події

Арт-терапія з Вікторією Безух: 12 сторін моєї особистості
12 червня у нас відбудеться перша АРТ-ТЕРАПІЯ з Вікторією Безух. Дівчина займається індивідуальними та груповими заняттями з арт-терапії, використовуючи фактично всі існуючі методики. Наша арт-терапія буде поділена на три цикли (12, 19 та 26 червня), з використанням абсолютно різних методик: ? 12 сторін моєї особистості. ? Голос підсвідомості. Почуй себе. ? Знайомство з тотемними тваринами. «Через малюнок людина може виражати себе. Свої емоції, стан, ситуації, які вона сама не може вирішити. Наприклад, одна з методик передбачає, що людина має два зображення. На одному її просять зобразити те, що її турбує, а інший – це звичайна абстракція. Коли починаєш говорити про ці малюнки, то виявляється, що вони відображають людині: наслідок проблеми, її вирішення, або передумову. Таким чином, арт-терапія допомагає знайти вихід зі складної ситуації» – розповідає художниця. Вхід на арт-терапію вільний. Місце: Grand Central, 4-й поверх РЦ «Промінь»

Відгуки

Yuliia Khoroshova: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: це напевно центральний орієнтир всіх луцьких людей, бо всі зустрічаються біля Променя. Це великий розважаний центр! ВАЖЛИВО! Не торгово-розважальний, а розважальний. Магазинів з одягом там немає. Зате є кінотеатр, боулінг, більярд, кафе, суші, клуб, дитяча кімната і ще купа всього.
Особливо красиво на останньому поверсі на терасі. Там є заклад, де можна і поїсти, і Луцьком помилуватися.
В підвалі є Сільпо.

Переглянути всі відповіді ()
Mariana Semenyshyna: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: дуже веселий РЦ . відносно не багато людей. Інтер'єр в світлих тонах)) Чисто, охайно! Багато молоді. на 1 поверсі \ нічний клуб. На 5 поверсі тераса. 5 залів кіно.

-
Загальне враження: хороше
Переглянути всі відповіді ()
Юра Коновалець: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: найкращий розважальний заклад Луцька, найкращі кінозали, зручні крісла, більярд
Не сподобалось: те, що забрали Force Arena з "Променя" а також боулінг нікудишній, взуття порване, в боулінгу потрібно рівнятись на Адреналін Сіті!
Загальне враження: моє улюблене місце для перегляду новинок кіноіндустрії!
Переглянути всі відповіді ()
Iryna Kuchii: (Користувач)
Нейтрально
Не сподобалось: Немає телефону для довідки, номер мобільного, що вказаний на сайті ніколи не відповідає...
Переглянути всі відповіді ()