Ритуальні послуги "Dolorem"

Dolorem - фото

Інформація

Смерть близької людини — завжди біль і велика втрата для оточуючих. У такі моменти людина, що відчула горе, є вразливою та безпомічною, однак, часто на її плечі падає організація похорону та поминок. «Dolorem» пропонує витратити ці важливі години на спогади про чудові часи, адже професіонали готові взяти процес поховання у свої руки від самого початку та до кінця (включаючи поминки).

Завдяки великому досвіду роботи та розуміння цінності людської втрати та безпорадності, наша команда займається організацією цілодобово, тож ви можете звернутись до нас через лічені хвилини. Ми — ваша підтримка та опора, що завжди врахує різні нюанси та бажання. Підходимо професійно та уважно, аби усунути різні непотрібні та неестетичні моменти.

Зокрема «Dolorem» варто обрати, бо:

  • ми беремо організацію на себе цілодобово;
  • надаємо послуги катафалку та перевезення;
  • представлені труни нашого особистого виготовлення з екологічного скловолокна;
  • широкий асортимент різної атрибутики та одягу.

Пропонуємо вашій увазі принтер для друку лент та табличок.

У ціну входить:

  • налаштування принтера по віддаленому доступу, навчання (доки ви самостійно не навчитесь друкувати), фото та відеозаписи;
  • катушка ріббона золота (74 м)
  • катушка ріббона чорна (74 м);
  • клеючий папір для табличок (3 м).

Принтер друкує на різних видах ритуальних стрічок, а також, на шовковій стрічці. Підходять різні види, типи та розміри табличок. 

У подальшому витратні матеріали можна замовляти самостійно або у нас. Гарантія принтера 2 роки, без наявності фізичних ушкоджень принтера. Ми завжди онлайн щодо питань використання принтера. Налаштування програмного забезпечення та настройки проводяться на вашому ПК по віддаленому доступі або стаціонарно у межах м. Львів. Принтер для друку лент та табличок — ціна 15000.

Скринька. Аналог цинку. Матеріал скловолокно. Власне виробництво. Запатентовано як корисну модель.

Використання: Капсула для герметичного перевезення, поховання у склепи та родинні гробівці. Естетично, зручно, екологічно. Розміри 83×115.

Відгуки