Ресторан "Купол"

Купол - фото
Відгуків 38
Львів
вулиця Чайковського, 37
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд11:00 - 22:00Без перерви

Інформація

«Кохаються, як Артур і Ванда» — часом кажуть львів’яни про закоханих. Адже історію кохання відомого художника Артура Ґроттґера, який став чи не одним з головних представників польського романтизму, та красивої й милої молодої дівчини зі Львова, Ванди Монне, достойно посідає своє місце серед великих історій кохання. Хоча має й доволі сумне завершення. Приповідка про ці стосунки дійшла наших часів ще з ХІХ століття, з дня їх зустрічі, і чи не кожен львів’янин знає її. І тому не дивно, що саме у Львові відкрився заклад, ресторан «Купол», який просочений романтичною атмосферою у стилі кохання Артура Гротгера та Ванди Моне.

Саме тому меню закладу є «польсько-українським», де поєднались неабиякі смаки та рецепти взяті за основу з смакових традицій двох країн. Саме тут ви зможете хоча б на деякий час перенестись до Польщі чи скуштувати «Старий Львів» на смак. Тим паче, що ми пропонуємо достатньо велике меню, а для настрою запропонуємо різноманітні алкогольні та безалкогольні напої, хмільне пиво чи надзвичайно ароматну каву. От ви, куштували справжню львівську каву? Як ще ні? Ну тоді запрошуємо на філіжаночку неймовірного напою ну і, звісно, з смачними пляцками чи іншими десертами.

У нашому закладі панує затишно-романтична атмосфера, тому ви можете зустрічатись тут з рідними, друзями, колегами та, звісно ж, коханими. Проводити тут тихий вечір у невеликій компанії, можна розміститись влітку й на літньому майданчику, чи святкувати урочисту подію у стильних залах для банкетів.

У нас є все, щоб зустріч з нами була приємною для вас:

  • зручне розташування;
  • привітний та ввічливий персонал;
  • смачне меню;
  • затишна атмосфера та стильний інтер’єр;
  • хороші ціни

Відгуки