Реабілітаційно-консультаційний центр "Здорове життя"

Здорове життя - фото
Тернопіль
вулиця Микулинецька, 3а, офіс 912

Інформація

У містах Тернопіль, Рівне та Дубно ТРИВАЄ НАБІР на КУРСИ МАСАЖИСТІВ реабілітаційно-консультаційного центру «Здорове життя». Навчання в Рівному розпочнеться 18 вересня і завершиться 8 листопада 2018 року, у Тернополі розпочнеться 24 вересня і завершиться 22 листопада. Навчання в Дубно триватиме з 17 вересня по 9 листопада 2018 року.

 В Тернополі навчання проводиться у понеділок та четвер з 15.30 до 18.00 або з 18.30 до 21.00

Вивчається ПОВНИЙ КУРС МАСАЖУ, в т.ч: класичний, гігієнічний, загальний, лікувальний, спортивний, апаратний, сегментарно-рефлекторний, антицелюлітний, дитячий, точковий. А також: основи анатомії, покази та протипокази до проведення масажу, обладнання масажного кабінету, основи підприємництва!

МИ НЕ РОЗДІЛЯЄМО ПРОГРАМУ НА ЧАСТИНИ, а вивчаємо ВСЕ вищезазначене, щоб після завершення навчання ВИ ЗМОГЛИ ВПЕВНЕНО ПРАЦЮВАТИ! Також Ви дізнаєтесь про всі секрети спілкування з клієнтами, особливості ведення власної справи в галузі краси та здоров'я, збереження власних сил масажиста для продуктивної роботи. Практичні заняття займають 90% часу навчання. Спеціально для потреб курсів виданий методичний посібник, де подана уся теоретична частина. Тому учні не пишуть конспектів, а мають багато часу для практичної роботи.

Пропонуємо Вам навчання в самому центрі міста з максимальним комфортом для учня, в тому числі: професійні кушетки, гаряча вода для миття рук, одноразові рушники, питна вода, навчальні плакати для кращого візуального сприйняття, а також найвищий рівень викладання та диплом від зареєстрованої торгової марки, що здобула відмінну репутацію у роботодавців в Україні та закордоном!

Вартість навчання у Тернополі 4200 гривень.

Оплата навчання може здійснюватись двома частинами. Тим, хто на момент укладання угоди про навчання сплачує вартість навчання повністю, надається знижка в розмірі 200 гривень. Також є знижки для осіб, що закінчили курси SPA -догляду за тілом РКЦ «Здорове життя», для студентів медичних ВУЗів, студентів кафедри здоров'я людини, випускникам шкіл поточного року в розмірі 100 гривень. Особам, що приходять вчитися вдвох — знижка 150 гривень кожному. ЗНИЖКИ не додаються, ВИ ОБИРАЄТЕ знижку, яка Вам подобається більше.

Після завершення навчання Ви отримуєте право продовжити навчання в Польщі з можливістю офіційного працевлаштування!

Адреса: м.Тернопіль, вул. Микулинецька, 3а, 9 поверх, оф.912.
м. Рівне, вул. Короленка, 5, оф.101,102, 122
м. Дубно, приміщення автовокзалу, 2 поверх 

Відгуки