Піцерія "Provincia"

Provincia - фото
Відгуків 1
Івано-Франківськ
вулиця Горбачевського, 14

Інформація

Сьогодні піцерія — це місце, де можна добре поснідати, пообідати з друзями, повечеряти всією сім'єю або просто смачно перекусити. Різноманітні начинки на тонкому тесті і знаменита сирна скоринка зробили піцу однією з найбільш популярних і улюблених страв у світі. Атмосфера домашнього затишку і розкішного оздоблення, такі властиві Італії, чудовий аромат трав і спецій і бездоганно приготовані страви — ось що виділяє піцерію «Provincia» серед інших закладів.

Наші переваги:

  • доступні ціни;
  • смачна кухня;
  • наявність бенкетного меню;
  • аж дві чудові ігрові кімнати.

Кожен день піца готується тільки зі свіжого тіста, смачне тісто з апетитною хрусткою скоринкою і безліч топінгів: м'ясних, рибних, сирних, що робить нашу піцу смачною для дорослих і дітей. Що вже говорити, що вона готується на дровах — це додає її смаку насиченості та ноток особливих ароматів.

Приємна атмосфера, привітний персонал і смачна піца складуть приємні спогади про проведений у нас часу. Все в цьому ресторані — кухня, оформлення, дизайн і навіть музика — покликані перенести наших гостей з метушні великого міста в сонячну Італію.

У меню нашої піцерії ви обов'язково знайдете щось до душі і не раз повернетеся до нас всією сім'єю, щоб в черговий раз спробувати що-небудь смачненьке. Адже пропонуємо неймовірну піцу та великий вибір страв для компаній і дітей. Буде смачно, обіцяємо. Приходьте та скуштуйте!

Відгуки