Підприємство "Мікро-Ф"

Мікро-Ф - фото
Львів
вулиця Луцького, 2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Львів
вулиця Генерала Курмановича, 9
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Будівельні, будівельно-ремонтні роботи, виробничі процеси на промислових об’єктах, розвантажувально-навантажувальні роботи тощо, виконують за допомогою спецтехніки. Наявність спеціального устаткування дозволяє виконувати такі роботи швидко та якісно. Компанія «Мікро-Ф» подбає про те, щоб ви без проблем могли купити таку техніку. Наша компанія на ринку спецтехніки понад 20 років, що свідчить про якість наших товарів та послуг. За цей час тисячі задоволених клієнтів встигли пересвідчитися у нашій надійності та оцінити преваги співпраці з «Мікро-Ф» виробник навантажувачів в Україні.

До ваших послуг у «Мікро-Ф» великий вибір високоякісної та надійної навантажувальної техніки:

Для зручності нашиш клієнтів ми відкрили он-лайн магазин запчастин для навантажувачів, де ви можете взнати ціни на запчастини, термін доставки та додаткову корисну інформацію.

Зверніть увагу на навантажувачі, що виготовляє наша компанія. Навантажувачі МФ 25, МФ 70н, МФ 140 від «Мікро-Ф» відрізняються надійністю, витривалістю, простотою у використанні та доступністю ціни на них.

Крім того, ви можете придбати у нас запчастини та комплектуючі для різних видів наватажувачів та складської техніки:

Оскільки у нас є в наявності великий вибір запчастин та розхідних матеріалів до навантажувачів, ми виконуємо ремонт такої техніки в максимально короткі терміни. Також ми здійснюємо сервісне обслуговування спецтехніки. Тож якщо ваша техніка вийшла з ладу, вам не варто турбуватися. Про неї подбають у «Мікро-Ф». На той час, доки ми ремонтуватимемо ваше обладнання, ви можете оформити послугу оренда навантажувача у нас, щоб не довелося зупиняти виробництво чи інші робочі процеси.
 

Відгуки