Психолог "Оксана Груб'як"

Оксана Груб'як - фото
Відгуків 1
Івано-Франківськ
вулиця Незалежності, 8

Інформація

Звісно, хочеться вірити, що життя завжди буде безтурботним, щасливим та наповненим яскравими подіями, але ж трапляються і повсякденні стреси, і кризові обставини, і конфлікти в сім’ї та непорозуміння з коханими... Так як не завжди вдається самостійно вийти з проблемної ситуації, дуже важливо знайти підтримку та допомогу у професійного психолога Оксани Груб'як, яка є кандидатом психологічних наук, арт-терапевтом, кандидатом у психотерапевти в методі кататимно-імагінативної психотерапії, щасливою жінкою, дружиною і мамою. Оксана Груб'як з любов'ю ставиться до людей і своєї справи та зможе бути корисною для Вас у багатьох випадках.

Психолог допоможе побудувати гармонійні стосунки з собою і оточуючими, здійснити аналіз та корекцію деструктивних установок, які впливають на різні сфери життя, знайти нові життєві перспективи для руху вперед, творчості і самореалізації!

Ви зможете отримати кваліфікований супровід та відповіді на питання:

  •  Як набути впевненості у собі, навчитися більше довіряти собі та відчувати свою самоцінність?
  • Як побудувати щасливі стосунки; налагодити взаєморозуміння в партнерських та дитячо-батьківських відносинах?
  • Яким чином допомогти собі та близьким у конфліктних і кризових ситуаціях?
  • Як ефективно справитися з тривожністю і стресом, подолати депресивні стани, успішно пройти крізь складні життєві випробування?
  • Яким способом підтримати своє здоров'я і самопочуття у випадку фізичних недуг та психосоматичних порушень? 
  • Як покращити якість свого життя та підвищити рівень психологічного благополуччя в цілому?

У процесі роботи Ви більш глибоко пізнаєте і зрозумієте самих себе, що дасть змогу легше рухатися до своїх цілей, здійснювати вдалий вибір у різних життєвих ситуаціях!

Психолог Оксана Груб'як забезпечить Вам повну конфіденційність, безпечний простір для самодослідження і комфортного розвитку у бажаному для Вас напрямку!

Послуги:
  • Психологічна допомога On-line;
  • Індивідуальне і сімейне консультування;
  • Психотерапія;
  •  Проведення навчальних лекцій, інтерактивних занять, тренінгів.

Підходи і техніки роботи: кататимно-імагінативна психотерапія (символдрама), позитивна психотерапія, арт-терапія, пісочна терапія, транзакційний аналіз.

Щоб записатися на прийом, телефонуйте: (095)6353261 або (097)8630067.
Також Ви можете звернутися за вказаною електронною адресою або у приват (фейсбук)

P.S. Оксана Груб'як пропонує Вам унікальну можливість: "Якщо Ви хотіли б ближче познайомитися зі мною, зрозуміти, чи підходить Вам мій стиль роботи, спосіб ведення діалогу, а також більше дізнатися про варіанти психологічної допомоги у конкретно Вашому випадку, телефонуйте та отримуйте половину першої зустрічі у подарунок! Така БЕЗКОШТОВНА частина роботи дасть можливість відповісти на запитання, які Вас хвилюють, визначитися із напрямком подальшого руху та зрозуміти, чи "по дорозі" нам далі..."

 "Життя- це можливість! Скористайтесь нею!" 

Відгуки