Психолог "Тетяна Давидовська"

Тетяна Давидовська - фото
Львів
Вулиця Ковжуна, 7
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Ми полегшимо ваші душевні страждання! Ми допоможемо вам розібратися у ваших проблемах та знайти вихід із, здавалося б, безвихідних ситуацій! Ми подаруємо вам душевний спокій та гармонію в житті! Якщо ви тяжко переживаєте втрату близької людини, якщо ви не маєте життєвого орієнтира, ваше існування видається вам сірим, безглуздим і марним, якщо ви вважаєте, що кохана людина вас просто не чує, вам варто скористатися нашими послугами.

Тетяна Давидовська — психолог, психотерапевт, сексолог, педагог, системний сімейний консультант, сертифікований розстановщик, учениця Берта Хеллінгера, член «Hellinger sciencia» в Німеччині та регіональний представник української Асоціації Системних Розстановок (Київ), медіатор, фасилітатор.

Психологічний центр Тетяни Давидовської — це місце, де почують кожного. Тут ви найдете бажану підтримку і допомогу. І не намагайтеся наодинці справитися зі своїми психологічними проблемами. Адже, коли вас болить зуб, ви не лікуєте його самотужки! Попри те, що наше душевне здоров’я є таким же важливим, як фізичне, ми часто нехтуємо допомогою професійного психолога. Ми не звертаємося по допомогу до спеціалістів через надуманий сором, через те, що «у нас так не заведено». Та, вчасно надана якісна психологічна підтримка може врятувати ваше життя та ваші стосунки!

У психологічному центрі Тетяни Давидовської вам нададуть такі послуги:

  • Консультування психолога (індивідуальне, групове, сімейне) з приводу:
    • особистісних проблем (вибір професії, незадоволеність власним життям, депресивні стани тощо);
    • сімейних проблем (криза в стосунках, незадоволення сексуальними взаємовідносинами, часті образи партнерів, втручання родичів у ваші стосунки, небажання одного з партнерів «брати відповідальність», труднощі у вихованні дітей тощо).
  • Різноманітні психологічні тренінги;
  • Майстер-класи;
  • Системні розстановки за Бертом Хеллінером. Це унікальний метод психотерапії, який дозволяє за короткий час знайти причину вашої проблеми та вирішити її.

Метод системного підходу дає можливість усвідомити власні системні (родові) динаміки, які можуть проявлятися у вигляді проблемних ситуацій, що часто чи постійно повторюються, конфліктних життєвих ситуацій, хронічних чи раптових важких захворювань.

Системний підхід допомагає знайти необхідний ресурс для реалізації та досягнення цілей. Системні розстановки дозволяють змінити свою внутрішню позицію, навчитись системно дивитись на ситуацію, розуміти причини, бачити різноманіття варіантів та віднайти життєву енергію, радість життя та внутрішню гармонію.

У психологічному центрі Тетяни Давидовської ви найдете підтримку й розуміння. З нашою допомогою ви зможете вирішити свої проблеми й труднощі, розібратися у власних почуттях і переживаннях. Довірте турботу про своє психологічне здоров’я професіоналам і насолоджуйтеся гармонією у взаєминах та в житті.

Події

Теплі бесіди із сімейним психологом
Теплий простір для вашої внутрішньої трансформаціїЯкі у вас плани на вечір середи? І цієї, і наступної, і наступної після неї:) Запрошуємо на теплі бесіди із сімейним психологом Tatyana Davydovska! Це вільний та безпечний простір для ваших трансформацій та особистісного розвитку і ростуРаніше ми проводили щотижневі тематичні семінари та майстер-класи. Але вони обмежуються дуже вузьким спектром обговорюваних питань, які в цей конкретний період часу можуть бути для вас неактуальними. Тому ми вирішили трохи поексперементувати, зробивши вільний та, основне, безпечний простір, де кожен з вас може задати тон зустрічі. Приємне спілкування, професійні поради від сімейного психолога Тетяни Давидовської, взаємодопомога та особистісний розвиток. Цікаво? Долучайтесь!З НАС: професійна психологічна підримка приємна атмосфера нові знайомства безпечний простір (не більше 7 осіб) чай / кава зручна локація - центр міста.З ВАС: активна участь бажання розвиватися підготовлені питання та запитиВАРТІСТЬ:1 зустріч - 200 грн.При оплаті 4 зустрічей - 600 грн.УВАГА! Кількість місць обмежена (7 місць)Подбайте про своє місце заздалегідь.Просимо здійснити передоплату в сумі 100 грн. - карта ПриватБанк 5221 1911 0016 7138 (Давидовська Тетяна Юріївна).ВЕДУЧА - Тетяна ДавидовськаПсихолог, учениця Bert Hellinger, сертифікований розстановщик, сексолог, системний сімейний терапевт, педагог, медіатор, фасилітатор.Член Hellinger sciencia® (Німеччина) та регіональний представник Української асоціації системних розстановок (Київ). Учасник Міжнародної навчальної програми по системних розстановках, організованої "Мірра" (Київ) та ІКСР (Москва).

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Давидовська тетяна   Давидовська т.   Т. давидовська   Психологи   Тренінги, семінари   Майстер-класи   Психолог   Допомога психолога   Психологічна допомога   Психологічна консультація   Послуги психолога   Тренінг   Семінар   Конференції   Майстер-клас   Індивідуальні консультації   Бізнес-тренінг   Відносини з сім’єю партнера   Відносини з свекрухою   Відносини з тещею   Відсутність відповідальності у відносинах   Взаємні претензії   Вирішення конфліктних ситуацій   Вирішення проблем   Вихід з депресії   Депресії   Коли мама ближче ніж чоловік   Консультації психолога   Консультація психолога   Консультація у психолога   Конфлікт з дружиною   Конфлікт з родиною   Конфлікт з чоловіком   Конфлікт у сім'ї   Криза відносин   Послеродова депресія   Послуги психотерапевта   Послуги сексолога   Почуття неповноцінності   Пошук іншого партнера   Приватний психолог   Проблеми в бізнесі   Проблеми на роботі   Проблеми у сім'ї   Психологічний супровід   Психологічний центр системи простору   Психологічний центр системи простору тетяни давидовської   Психотерапія   Психотерапевт   Різні погляди на виховання дітей   Рішення проблем   Ревнощі   Сімейні конфлікти   Сімейний психолог   Сварки в сім'ї   Сексолог   Сексуальная незадоволеність   Системи простору   Системний підхід   Страх і бажання дитини   Тетяна давидовська   Часті конфлікти   Часті образи   Чвари у сім'ї   Як вирішити проблему  
Показати більше