Професійна студія танцю на пілоні та повітряних полотнах "Royal Pole Dance"

Royal Pole Dance - фото
Відгуків 19
Тернопіль
вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 2
(3 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:30 - 21:30Без перерви
Сб,Нд09:30 - 19:30Без перерви

Інформація

Давно мрієте спробувати щось нове? Хотіли б оволодіти майстерністю танцю, рухів на пілоні, чи з захватом дивитесь на виступи повітряних акробатів? Прагнете відкрити у собі нові грані можливостей? А що, якщо це все можна втілити у життя та ще й з користю для здоров'я? Все просто — вам варто просто записатись на один з запропонованих курсів у танцювальну школу «ROYAL Pole Dance».

На танцювальних курсах в «ROYAL Pole Dance» ви зможете освоїти не тільки техніку танцю, але й відкриєте у собі акторські здібності. У м’яких, плавних рухах завжди присутній флірт, провокація, драйв та бажання творити. 

«ROYAL Pole Dance» — це  професійна школа pole-dance (танцю та фітнесу на пілоні). Наші філії знаходяться в Вінниці, Кропивницькому, Хмельницькому та Тернополі. У нас працюють педагоги, які пройшли необхідне навчання та мають відповідні атестати та сертифікати.

Заняття в школі «ROYAL Pole Dance»  доступні за вартістю і підходять для жінок з будь-яким рівнем спортивної підготовки. Вони дозволяють привести тіло в тонус і позбутися від зайвої ваги, отримавши при цьому набагато більше задоволення, ніж від звичайного тренування в спортзалі.

Перші результати відвідування наших курсів помітні практично відразу: фігура стає більш витонченою, хода стає легкою і граціозною.

Заняття обов'язково включають розминку, розтяжку і відпрацювання основних рухів. Особливу атмосферу на тренуванні створює спеціально підібрана музика — плавна, але при цьому ритмічна.

Курси від досвідчених викладачів «ROYAL Pole Dance» — це можливість чудово провести час в затишній дружній атмосфері, а головне — швидко і недорого навчитися мистецтву танцю. Кожна жінка, яка прийшла на наші заняття, зможе відчути себе талановитою, прекрасною та бажаною.

Групові та індивідуальні заняття:

  • POLE DANCE (танець та фітнес на пілоні);
  • повітряні полотна (aerial silks);
  • повітряне кільце (aerial hoop);
  • cтретчінг (розтяжка);
  • pole kids (дитячі групи);
  • фітнес;
  • акробатика.

Відгуки