Проект "Your Choice"

Львів
Вулиця Заводська, 31
(5 поверх)

Інформація

Поширення та обговорення інформації на теми: "Розвиток людини", "Здоровий спосіб життя", "Корисне харчування", "Екологічні проблеми на планеті". Організація лекцій, зустрічей, майстер-класів.

Події

Твій музичний джем
У нас у Просторі Your Choice тепер проводиться регулярні музичні джеми у рамках котрих абсолютно вільно можна повчитися грати на різних інструментах та дізнатися детальніше про історію кожного із них.Якщо розкласти все по списку, то ми будемо:• пробуджувати у собі відчуття ритму;• вчитися відчувати інструменти;• вчитися відпускати себе у музиці та сплітатися у резонансі звуку;• отримувати максимум задоволення від процесу;• практика гортанного співу;• пити Іван-Чай і спілкуватися.Веде подію, розповідає про інструменти та передає практику музикант мультиінструменталіст Yurii Kuznietzov.Граємо та вивчаємо: перкусійні інструменти, ритміку та роботу з голосом. А також можна включитися у джем використовуючи піаніно, гітару, укулеле маючи відповідні навики.   Вартість: 100 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Milking Cows - трагіфарс на 1 дію!
Вистава торкаєтьcя таких дражливих для нашого cуcпільcтва питань, як людcька гідніcть на противагу менталітету раба, котрий, на жаль, уcе ще зберігаєтьcя у колективній cвідомоcті українcького народу як cтрашний cпадок радянcьких чаcів.   Ця доволі cкандальна виcтава викликала різні реакції – від щирого захоплення і закликів показувати такого якомога більше з метою розкрити людям очі, до обурення з приводу того, як же можна іронізувати на тему релігії та національної ідеї.   Вікове обмеження 16+ Вхід за благочинним внеском 100 грн.   У ролях:Берта – Ваcилина БачинcькаМарта – Зоряна ПочинайкоCутенер – Андріян ВеремієнкоТуриcт – Ігор ОниcькоЗвукове оформлення – Андріян ВеремієнкоХореографія – Надія Горудько   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Дихальні практики
Дана практика допомагає:- знайти розуміння себе та своєї природи;- зробити перший крок до відновлення природної чутливості;- побачити і усвідомити в собі деструктивні програми, закладені раніше неусвідомлено;- змінити стереотипну поведінку на стан усвідомленого вибору своїх реакцій на ситуації, вибору свого подальшого життя на користь самореалізації, радості і щастя;- пробудити свій внутрішній потенціал;- підвищити рівень особистої ефективності.Під час практики ти почуєш свій розум і своє тіло, але практика тільки веде, вся робота і висновки абсолютно індивідуальні.Що включає в себе курс:• Знайомство і навчання древнім методам лікування, заснованим на дихальних техніках пранаяма;• Управління силою за допомогою дихальних вправ;• Очищення, накопичення і перетворення своєї сили;• Тілесна терапія (зняття напруги на рівні тіла і свідомості);• Вокальна імпровізація (робота з голосом, горловий спів).Вартість: 300 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Співаючі чаші (у рамках ретритного дня)
Запрошую вас зануритись у хвилі звуку та вібрацій співаючих чаш.На годинку відключитись від зовнішнього світу та увійти у свій власний природній ритм.Тибетські співаючі чаші здавна використовували в духовних практиках. Вони виготовляються з унікального сплаву металів, що дозволяє отримати надзвичайний цілющий звук, який суттєво відрізняється від звучання будь яких інших музичних інструментів.Важливу роль відіграє резонанс - вібрації чаші входять в резонанс із внутрішніми вібраціями людського організму та відновлюють і зцілюють його на клітинному рівні.Ви потрапляєте в спокійний, безтурботний стан, звуки чаші проникають на рівень мозкових хвиль, що переводить їх на гармонійну частоту Всесвіту, розкривають творчі здібності, усувають безсоння,  очищають ваше енергетичне поле.Сеанс проводить Natali Sita - тілесний терапевт, звукотерапевт, майстер масажу.З собою беріть теплі шкарпетки та повязку на очі.Вхід 250 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Заняття на тренажері Правило (у рамках ретритного дня)
Ретритний день це комплекс оздоровчих подій, які ми проводимо з вечора суботи і до вечора неділі. Ви можете відвідати одразу весь комплекс, а можете прийти лише на Правило.   Правило - давньослов'янський тренажер, який допомагає цілісно оздоровити та зміцнити весь організм!Тренування на Правилі являє собою комплекс вправ- чергування коротких статичних навантажень і глибокого розслаблення. Цим методом тренувалися відомі силачі та атлети, також його практикували в монастирях і бойових школах заходу і сходу.Велику користь від занять на Правилі отримує хребет людини - розпрямляються здавлені нерви, відновлюється циркуляція крові і лімфи, зникає патологічне напруження, больові відчуття, зміцнюються глибокі м'язи і зв'язки, що оберігають хребет від травм.   Вартість: 100 грн.Увага, кількість місць обмежена!   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Твій Музичний Джем (у рамках ретритного дня)
Ретритний день це комплекс оздоровчих подій, які ми проводимо з вечора суботи і до вечора неділі. Ви можете відвідати одразу весь комплекс, а можете окремо прийти тільки на джем.   Дуже важливо, що тобі не потрібно бути музикантом, щоб включитися у процес. Достатньо просто прийти і відчуваючи спільну атмосферу проявити дію. Через відсутність рамок і прописаного сценарію ти магічним чином розкриваєшся через вібрацію звуку. Завдяки спільній роботі звук набуває неповторного забарвлення і поселяється у середині кожного хто є поруч.Якщо розкласти все по списку, то ми будемо:• пробуджувати у собі відчуття ритму;• вчитися відчувати інструменти;• вчитися відпускати себе у музиці та сплітатися у резонансі звуку;• отримувати максимум задоволення від процесу;• практика гортанного співу;• пити Іван-Чай і спілкуватися.   Вартість: 100 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Практика класичного масажу (у рамках ретритного дня)
Ретритний день це комплекс оздоровчих подій, які ми проводимо з вечора суботи і до вечора неділі. Ви можете відвідати одразу весь комплекс, а можете окремо прийти тільки на практику класичного масажу.   Протягом години ми ознайомимось з теорією та практикою класичного масажу. Дізнаємось 5 видів рухів масажиста. Навчимось взаємодіяти з масажованим. Спробуємо зробити повноцінний масаж.Проводить захід: Дмитро Щербина - все життя хотів бути масажистом. Навчався у викладача з 37ми річним досвідом масажу. Міксує в одному сеансі стоунтерапію, вібрації, сухий, масляний, банковий, звук, аромотерапію.   Вартість 100 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук