Проект "Your Choice - Твій Вибір"

Your Choice - Твій Вибір - фото
Відгуків 1
Львів
Вулиця Заводська, 31
(5 поверх)

Інформація

Гармонія тіла та душі…Гармонія людини та світу…Гармонія природи та сучасності…Гармонія життя. Сьогодні віднайти її вкрай важко, але можливо, особливо, якщо до цього прикласти максимум зусиль та знайти однодумці. Саме таких ви зможете зустріти, відвідавши проект «Your Choice — Твій Вибір».

Тут можна відвідати чи влаштувати самому майстер-класи, вечірки та лекції на будь-які теми: «Розвиток людини», «Здоровий спосіб життя», «Корисне харчування», «Екологічні проблеми на планеті» та багато іншого.

У нас панує приємна, привітна та дружна атмосфера, де не має місця злості, агресії чи чварам. Ми облаштували атмосферу так, щоб вам було комфортно та приємно: ви можете випити смачного чаю, зробити смузі (у нас є блендер), випити свіжого соку (у нас є соковижималка). Ви можете принести свої овочі та фрукти, але жодного м’яса.

У нас є музичні інструменти й ви  можна медитувати  — ми створили для цього open space.  

Приходьте, знайомтесь, насолоджуйтесь, надихайтесь. Ми простір для тих, хто прагне змін на краще.

Події

Групове заняття на тренажері ПравИло
Тренування на ПРАВИ́ЛІ являє собою комплекс вправ - чергування коротких статичних навантажень і глибокого розслаблення. Цим методом тренувалися відомі силачі та атлети, а також його практикували в монастирях і бойових школах Заходу та Сходу. Загалом вправи на ПРАВИ́ЛІ сприяють:▪ швидкому оздоровленню й омолодженню тіла людини, активації гормональної та імунної систем;▪ швидкому нарощуванню фізичної сили, витривалості, пластики та зміцненню м'язів і зв'язок;▪ зміцненню психіки, волі, характеру;▪ загальному розслабленню із позбавленням фізичних та психоемоційних блоків;▪ за рахунок посилення кровообігу - зростанню нових капілярів і нервових закінчень, активізації відтоку лімфи, збалансуванню обміну речовин;▪ оздоровленню хребта, суглобів, внутрішніх органів, нервової та ендокринної систем.   Вартість: 2 людини - 300 грн/людтривалість - 2 години4 людини - 250 грн/людтривалість - 3 - 3,5 години   Реєстрація та деталі за вказаними номерами телефонів.
Йога в великому місті
Практики духовного розквіту та розвитку особистості в умовах сучасного міста. Древні знання та їх сучасне впровадження на благо людини.Пранаями - дихання йогів. Активуємо імунітет, прояснюємо стани свідомості та збільшуємо сили кожен день.Комплекс із йоги та тібетських практик - щоб прокинутися, зарядитися, та бути на висоті.Традиційне китайське чаювання з бесідою на тему: "Сучасна людина та свобода вибору.Зустріч має на меті показати та освоїти на практиці інструменти роботи над собою, відчути нові сили, та спробувати різні функціональні стани свідомості, попрацювати з відчуттями та розширити їх діапазон.Візьміть з собою зручну для практики одежу.Організаційний збір - 500 грн.За умови оплати до 03.07.2019 - 400 грн. Оплата здійснюється на карту monobank: 5375 4141 0766 0358 Деталі за вказаним посиланням.

Відгуки

Юля Поліковська: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Класна локація. Автори студії своїм прикладом показують, як вести здоровий спосіб життя, розвивати у собі творчі здібності, обмінюватися найрізноманітнішими знаннями, які додають фізичних, моральних, духовних, естетичних сил. Варто відвідати і самому зрозуміти
Переглянути всі відповіді ()
Yourchoice   Йо чойс   Твій вибір   Йо чойс - твій вибір   Оренда приміщень   Тренінги, семінари   Майстер-класи   Коворкінг   Оренда офісів   Оренда торгових точок   Оренда торгових місць   Здавання в оренду приміщень   Тренінг   Семінар   Конференції   Майстер-клас   Coworking   Co working   Co working   Open space   Your choice   Вільний простір на заводській   Весело провести час з друзями   Весело провести час компанією   Ворк шоп   Де відпочити   Де можна попрацювати колективом   Де можна попрацювати фрілансерам   Де можна посидіти вегетеріанцям   Де піти з друзями   Де провести весело час   Де провести ворк шоп   Де провести ділові зустрічі   Де провести конференцію   Де провести майстер клас   Де провести презентацію   Де провести семінар   Де провести тренінг   Де провести час   Де розважитись   Екологічні проблеми на планеті   Життя без алкоголю   Замовити зал для конференцій   Замовити конференц зал   Замовити конференц зал   Затишне місце для роботи   Затишний робочий простір   Здоровий спосіб життя   Зручне місце для фрілансерів   Коворікінг колективний офіс   Конференс рум   Конференс рум на заводській   Конференц зали   Корисне харчування   Куди піди з друзями   Лекції   Місце для co working   Місце для coworking   Місце для коворкінгу   Місце для роботи   Місце для роботи колективом   Місце для фрілансерів   Майстер класи   Майстер класи   Майстер класи на завадській   Медитація   Музичні виступи   Організація зустрічей   Організація лекцій   Організація майстер класів   Оренда залу для конференцій   Оренда конференц залу   Оренда конференц залів   Оренда конференц залу   Оренда конференцзалу   Оренда приміщення   Оренда приміщення з проектором   Площадка для лекцій   Площадка для майстер класів   Площадка для проведення лекції   Площадка для проведення майстер класів   Площадка для проведення майстер класів   Погуляти з друзями   Подивитись фільм   Попрацювати фрілансерам   Посидіти без алкоголю   Посидіти компанією   Послухати цікаві лекції   Проведення конференцій   Провести час з друзями   Простір без мяса   Робоча зона   Робоча зона для фрілансерів   Робоче місце   Робочий простір   Робочий простір для колективів   Робочий простір для фрілансерів   Розвиток людини   Спокійне місце для роботи   Твій простір   Фріланс   Цікаве місце на заводській  
Показати більше