Проект "Your Choice"

Львів
Вулиця Заводська, 31
(5 поверх)

Інформація

Поширення та обговорення інформації на теми: "Розвиток людини", "Здоровий спосіб життя", "Корисне харчування", "Екологічні проблеми на планеті". Організація лекцій, зустрічей, майстер-класів.

Події

Вечірка "Зелена Хвиля"
Ми влаштовуємо вечірку! З якого приводу? Весняне рівнодення  - свято пробудження енергій  свято весни та радості - і ми будемо святкувати його, як це з покон-віку робили наші предки - танцями та музикою!   В головних ролях цього вечора: атмосфера, дружба, єдність, свідомість та люди. А також музика  - ну куди ж без неї?   Вартість: 100 грн.   Детальна інформація за вказаним посиланням та номером телефону.
Міні-лекція та медитація Heartfulness - "Сердечність"
Heartfulness (дослівно - "повнота серця") - Сердечність - це простий та доступний спосіб медитації, який використовують люди по всьому світу для того, щоб врівноважити свій розум, відчути внутрішню гармонію та відкрити своє серце. Практика є адаптованою до ритму життя сучасної людини і не потребує жодного попереднього досвіду у цій сфері.   Разом із Heartfulness Сердечність УкраЇна запрошуємо всіх і кожного долучитись до медитації, яка приводить до стану рівноваги та спокою (на 1-му рівні), і далі - значно глибше - до радості й натхнення, на які у кожного є невід’ємне право.   Вартість події: рекомендований благодійний внесок - 50 грн - на розвиток проекту Your Choice   Детальна інформація за вказаним номером телефону.
Творча лабораторія
Чи пробували ви колись вхопити мінливий настрій гірського пейзажу на сході сонця, першу грозу навесні, посмішку незнайомки з натовпу чи погляд дитини, що вперше бачить сніг та передати їх фарбами? А якщо спробувати намалювати…музику? Якого кольору буде смуток Місячної сонати чи пристрасть танго? Запрошуємо вас спробувати себе у новому форматі творчих пошуків та експериментів. Протягом чотирьох тижнів приходьте до затишного простору Your Choice, беріть з собою улюблені фарби, слухайте музику та творіть!Настрої, які прозвучать:2 березня: Мрії. Жарт9 березня: Сум. Весна16 березня: Спокій. БезтурботністьА 23 березня вас чекає сюрприз, адже настрої цієї зустрічі ми оберемо, враховуючи ваші побажання!   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Нiчна звукова церемонія
Нічна звукова церемонія - це розслабляючу і тонізуючу 8-годинне звукове подорож складається з поєднання аромотерапії натуральними ефірними маслами і пахощами екзотичними, спонтанних танців і звукового сеансу, яке в нас приводити стан цілісності, доброти, спокою, любові.   Звуковий сеанс - контактний концерт з горловим співом і грою на 40 автентичних музичних інструментах мають у собі природні гармоніки біорезонансної терапії, де вібрація кожного інструмента спрямована на тіло людини. Абертоновие частоти цих інструментів входять в резонанс з частотами наших , внутрішніх органів і повертають їм їх природну здорову частоту звучання.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.        
Лекція "Харчування без хаосу"
На лекції розглянемо режим дня. Що і коли потрібно вживати, щоби їжа вдосконалювала нас і приносила максимальну користь.- біологічні потреби організму;- біоритм і чому це важливо;- основні правила харчування;- режим дня (сніданок, перекус, обід, вечеря);- поєднання продуктів;- помилки в харчуванні від незнання.   Зустріч проводить: Христина Коростіль - практикуючий дієтолог. 7 років працює технологом з виготовлення продуктів власного виробництва в інтернет магазині корисних продуктів "Смак Життя". Засновниця проекту Real Sweets (натуральні солодощі).Вартість: 100 грн.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі