Приватний вищий навчальний заклад "Університет Короля Данила"

Івано-Франківськ
Вулиця Коновальця, 35

Інформація

Підготовка фахівців у галузі юриспруденції, економіки, архітектури, будівництва, дизайну, ІТ-технологій, журналістики, філології, богослов'я за ступенями "бакалавр", "магістр" та освітньо-кваліфікаційними рівнями "молодший спеціаліст", "спеціаліст".

Події

Тематичний семінар "Цікава Статистика"
«Хто володіє інформацією - той володіє світом». Автором цього висловлювання є Натан Ротшильд - англійський банкір, бізнесмен і фінансист, а сказане воно було більше двох століть тому, і залишається досі надзвичайно актуальним. Популярність і успіх Н. Ротшильда «закарбували» ці слова в свідомості мільйонів представників абсолютно різноманітних професій, які потребують аналітичних навичок і знань у сфері статистики.Тому, 20 березня 2019 року Факультет Управління та бізнес-аналітики УКД спільно з Головним управлінням статистики в Івано-Франківській області проводить тематичний семінар на тему "ЦІКАВА СТАТИСТИКА", на якому студенти дізнаються про методи збору, обробки, узагальнення та поширення статистичної інформації, зрозуміють зміст аналітичної роботи і обробки масивів даних. Також, ви матимете змогу ознайомитись з структурою та інформаційним наповненням офіційного веб-сайту Головного управління статистики, інформаційно-публікаційною роботою Головного управління та офіційними статистичними виданнями.ЗАПРОШУЄМО усіх зацікавлених відвідати семінар і оволодіти цінними знаннями у сфері статистики. Буде цікаво та пізнавально!Семінар проводять представники Головного управління статистики в Івано-Франківській області, а саме: Перший заступник начальника Головного управління статистики - Ю. Макар . Начальник відділу поширення інформації, комунікації із користувачами та громадськістю - Т. Мацюк.
Ivano Frankivs'k BA Meetup #5
Business Analysis Community - це спільнота для зустрічей бізнес аналітиків і не тільки. На наших мітапах ви зможете почути розповіді на актуальні бізнес аналітичні теми, розширити коло своїх професійних знайомств та приємно провести час.Цього разу поговоримо про будні бізнес аналітика на проекті, де назрів внутрішній конфлікт між стейкхолдерами.  як зрозуміти першопричину конфлікту та ідентифікувати конфліктуючі сторони неможливо врятувати весь світ: як визначитись з основними цілями як мінімізувати вплив конфлікту на команду як вибрати сторону і сформувати коаліцію вирішення конфлікту і як працювати з результатами/Також поговоримо про поле битви вашого клієнта - ринки.Ви стикались з ситуацією, коли ви пропонуєту супер технічне рішення, а клієнт ніяк не реагує. Ви горите від бажання допомогти клієнту, а у відповідь мовчання та порожнеча.Давайте разом знайдемо спільну мову з вашим клієнтом на шляху до успіху.Чекаємо на зустріч та ваші історії.  Цього разу ділитись досвідом будуть:Людмила Павлишин, Business Analyst, SoftServe. Люда любить пізнавати нове, знайомитись з людьми і прагне об‘їхати навколо світу.Михайло Шелудяков, Business Analyst, SoftServe, співорганізатор ВА та QC спільнот в Івано-Франківську, викладач та людина, яка любить вчитись.Вартість: 149UAH
Зустріч з Ігорем Балинський
В рамках проекту Університету Короля Данила «Відкрита зустріч з успішними людьми» Ігор Балинський проведе майстер-клас «Персонально. Глибоко. Зрозуміло: як у регіональних медіях розповідати про складні та важливі проблеми». Ігор Балинський - кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики. Засновник та у 2010-2017 роках керівник Школи журналістики УКУ, Голова Наглядової Ради громадської організації «Громадське телебачення».Відкрита зустріч з успішними людьми - цікавий проект для студентів Івано-Франківська, проводиться в Університеті Короля Данила. Відкрита зустріч дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві..!Зустріч відкрита та безкоштовна для всіх охочих!
Зустріч з Юрієм Опокою
«Відкрита зустріч з успішними людьми» Юрій Опока проведе презентацію «Де "живе" якісна журналістика: для кого і для чого існують Львівський медіафорум та Школа журналістики УКУ» одразу після двох майстер-класів: Зустріч з Ігорем Балинський та Зустріч з Вікторією Бабенко. Юрко Опока (Yuriy Opoka) - виконавчий директор Львівського медіафоруму, керівник Школи журналістики УКУ; політичний та медіаексперт.Відкрита зустріч з успішними людьми - цікавий проект для студентів Івано-Франківська, проводиться в Університеті Короля Данила. Відкрита зустріч дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві..!Зустріч відкрита та безкоштовна для всіх охочих!
Зустріч з Вікторією Бабенко
В рамках проекту Університету Короля Данила «Відкрита зустріч з успішними людьми» Вікторія Бабенко проведе майстер-клас ««Скрізь відео...» (особливості сучасних відеоформатів)» одразу після Зустріч з Ігорем Балинський. Вікторія Бабенко (Viktoria Babenko) - завідувачка кафедри журналістики Українського католицького університету. Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцентВідкрита зустріч з успішними людьми - цікавий проект для студентів Івано-Франківська, проводиться в Університеті Короля Данила. Відкрита зустріч дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві..!Зустріч відкрита та безкоштовна для всіх охочих!
Змагання трекових роботів – RoboSprint
В актовому залі Університету Короля Данила вперше у Івано-Франківську відбудуться змагання трекових роботів, запрограмованих учнями старших класів загальноосвітніх шкіл міста Івано-Франківськ та області. Заявки на участь подали команди шкіл з Івано-Франківська, Долини, Калуша, Коломиї та Угорників.Розроблений, в межах проекту RoboSprint, робот, типу line follower, представляє собою модель автомобіля оснащеного мікроконтролером Arduino, сенсором лінії, сенсором старт/стоп, сервоприводом, що задає кут повороту передніх коліс, а також системою керування потужністю тягових коліс.Унікальність RoboSprint в тому, що:- для програмування робота непотрібні спеціалізовані знання з робототехніки. Програмне забезпечення розроблено так, що достатньо знати основи інформатики та вміти користуватися змінними, галуженнями (if, switch) і циклами (for, while);- комплект (модель робота, акумулятори, зарядний пристрій, фрагмент траси), програмне забезпечення та підготовка вчителів інформатики загальноосвітніх закладів здійснюється БЕЗОПЛАТНО;- зведено до мінімуму суб’єктивність оцінювання алгоритмічних рішень команди, що програмує робота;Разом з цим, особливістю проекту RoboSprint є те, що модель робота відразу готова до програмування, тобто не потребує додаткових доопрацювань, що стимулює зацікавленість дітей шкільного віку до освоєння інформаційних технологій.Запрошуємо всіх на змагання!
Курс "Quality Control"
Інформація про курс: 24 заняття, 3 рази на тиждень, по 2 години; Термін навчання 2 місяці; Всі презентації на англійській мові; Практика на кожному занятті; Ти будеш користуватися програмами, які використовують на реальних проектах; Заняття проходять у вечірній час; Невеликі групи (до 15 людей); Аудиторії обладнані комп’ютерами; Навчимо тебе складати резюме та поділимося деталями успішного проходження співбесіди!) Позитивний настрій та знайомства з однодумцями; Інтерв’ю з HR на випускному занятті; Після завершення навчання ти отримаєш сертифікат від IT CLUSTER Academy; Вартість навчання за повний курс становить: 5000 грн. Не пропусти свій шанс, переходь за посиланням та реєструйся!
Неяквсі.люди - освітня конференція
Доброго дня доби! Молодіжна ініціатива Дубль N організовує конференцію для всіх - всіх. Учнів , студентів, освітян, громадських активістів, батьків і всіх- всіх - запрошуємо тебе/Вас на освітню конференцію #неяквсі.люди. Якщо вас/тебе цікавить неформальна освіта, тебе/Вас турбує якісна освіта та інформування і ти/Ви любиш/те спілкуватись з людьми, тобі/Вам точно до нас! Пропонуємо вам:- лекції від спікерів зі всієї України (про кожного зможете почитати невдовзі на наших сторінках - про критичну педагогіку, самодисципліну і ще багато - багато цікавого)- блоки обміну(про те, як формувати фізичні простори для неформальної освіти, як вчитись в онлайн-школі, де брати можливості і з чим їх їсти,як працювати з онлайн - платформами)Скільки? 150 грнЩо входить? усі лекції/блоки, роздатковий матеріал, брендована продукція, два кавабрейки, , доступ по підбірки можливостей, якісні фотоКоли дедлайн? Чекаємо ваших заявок на участь до 27 березня (заявка вважається закінченою після оплати на карту 5167 9855 0024 6327)
It Rally Starters 2019
Леді та джентльмени, пані та панове, прогрівайте свої двигуни, ми розпочинаємо!Запрошуємо прийняти участь в IT Rally Starters – найбільшій конференції для ІТ-початківців та студентів у Івано-Франківську. У програмі події:- знайомства з найбільшими ІТ-компаніями міста- презентації ІТ-курсів та курсів іноземних мов- корисні поради щодо працевлаштування та майбутньої кар’єри- а також цікаві доповіді, корисні знайомства та багато іншого... Приготуйтесь до захоплюючої кар’єрної подорожі та будьте уважні на віражах! ;)Вхід вільний за умови попередньої реєстрації за нижчевказаним посиланням.
Майстер-клас "Конфлікти у нашому житті: проблеми чи можливості?"
Якщо вам цікаво дізнатися про те: Чому чи для чого у нашому житті виникають конфліктні ситуації? У чому цінність конфлікту, або як конфлікт перетворити у можливість, зону розвитку? Які стратегії поведінки варто обирати у конфлікті? Які техніки для вирішення конфліктів справді працюють? Які є 5 кроків до вирішення конфліктної ситуації? На майстер-класі ви не тільки отримаєте цінну і важливу інформацію!    Вартість – 250 гривень. За умови придбання квитка до 22 березня вартість - 200 гривень.
3 сезон "Школа має талант". Кастинги.
Розпочинається 3 Сезон обласного проекту «Школа має талант». Університет Короля Данила спільно з продюсерським центром «Star Team» оголошує про початок кастингів конкурсу талантів в кожному з районних центрів Івано-Франківщини. Захід відбувається за підтримки Департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації. Школа має талант - соціальний проект створений для того, щоб дати змогу обдарованим дітям продемонструвати свій талант і отримати підтримку від людей, які досягли успіху. Переможці та призери конкурсу мають змогу стати відомими, отримати неоцінений досвід, виграти знижки на навчання та багато подарунків від партнерів конкурсу. Приходьте на кастинги у Вашому місті!Деталі за нижчевказаним телефоном.
Західноукраїнська конференція рестораторів і готельєрів
Західноукраїнська конференція рестораторів і готельєрів - це гарндіозна подія на якій кращі ресторатори України розкажуть, як створити прибутковий заклад і зробити гостей щасливими.Спеціально запрошений гість, відомий ресторатор Дмитро Борисов, розвиватиме тему: «Ефективне керування кафе, баром, рестораном. Сучасний маркетинг ресторану». Також топові тренери й ресторатори розкриють відповіді на цікаві питання:«Як заповнити заклад на 50 тисяч гостей в місяць», «Тренди 2019 в HoReCa, які зроблять ваш заклад успішним», ▪️«Як знизити собівартість та підвищити рентабельність закладу», «Як створити ефективну команду гравців». Спікери:Дмитро Борисов - кухар, рантьє, маркетолог та власник сім`ї ресторанів. Новатор української кулінарії і трендсеттер. Юрій Заставний - засновник театру пива “Правда” у м. Львів. Обожнює пиво та процес його створення. Бізнесмен, ресторатор, пивовар.Іванна Євсєєва - практикуючий підприємець, спеціаліст з підбору персоналу, тімбілдер та профі у сфері системного бізнесу.Вартість квитка: 999 грн до 15 березня. 1500 грн - після. Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням або за номером.Кількість місць обмежена!
Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Міжнародного науково-практичного симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми», який організовує Університет Короля Данила спільно з Центральноєвропейською Ініціативою 12-13 квітня 2019 року.Симпозіум відбудеться в Івано-Франківську уже втретє, метою якого є аналіз стану протидії незаконній міграції та торгівлі людьми, виявлення і дослідження проблем незаконної міграції та торгівлі людьми, розроблення рекомендацій щодо удосконалення правового механізму протидії незаконній міграції та торгівлі людьми.В рамках симпозіуму планується робота наступних дискусійних платформ:1. Причини та наслідки незаконної міграції та торгівлі людьми. 2. Роль інформаційних технологій в виявленні та розслідуванні злочинів, що пов’язані з незаконною міграцією і торгівлею людьми. ІТ як сфера, що сприяє незаконній міграції та торгівлі людьми. 3. Політика в сфері протидії злочинності, що пов’язана з незаконною міграцією та торгівлею людьми. 4. Окремі інструменти протидії незаконній міграції та торгівлі людьми (економічні, правові, мистецькі та ін.).Просимо здійснити реєстрацію до 12 березня 2019 року за посиланням

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі