Приватне підприємство "Галіт"

Галіт - фото
Тернопіль
вулиця 15 квітня, 6є
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 17:3013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Керуючись 20-літнім досвідом у галузі виготовлення стоматологічних установок компанія «GALIT» здобула репутацію надійного партнера на міжнародному та національному ринках стоматологічної індустрії.

На сьогоднішній день більше ніж 4000 українських стоматологічних клінік використовують установки «Галлант» нашого виробництва. На підприємстві діє міжнародна система управління якістю ISO 13485:2016. Наше обладнання відповідає всім європейським стандартам якості, зареєстровано в МОЗ України, має сертифікати відповідності та санітарно-гігієнічні висновки.

Кожна стоматологічна установка продумана до найменшої деталі. Ми, як професіонали своєї справи, прагнемо ефективно використати кожен квадратний сантиметр робочого простору стоматолога. 

«GALIT» представляє в Україні цілий ряд відомих світових виробників стоматологічного обладнання:

Dürr Dental — компресори та відсмоктуючі агрегати, радіовізіографи, сканери рентгенографічних пластин, засоби для дезінфекції, інтраоральні камери, стоматологічні томографи, скелери.

ACTEON — Маючи близько 90 різних насадок ACTEON ® пропонує широкий вибір інструментів, що охоплює багато галузей стоматології: профілактика, пародонтологія, догляд за імплантатами і коронками, ендодонтія, терапія, ортопедія, дитяча стоматологія, апікальна хірургія. Система кольорового кодування CCS інтуїтивно пов'язує кожну насадку з одним із чотирьох доступних режимів для максимально ефективного її використання.

MELAG — автоклави.

TECNODENT — асортимент крісел пацієнта, стільців для лікаря.

BIEN AIR — наконечники, мікромотори.

ZIRKON ZAHN — зуботехнічне обладнання.

MERZ Dental — зуботехнічне обладнання.

EKOM — компресори та відсмоктуючі агрегати.

FARO, DTЕС lighting System — стоматологічні світильники.

ASTRA — виробництво металевих меблів.

YOSHIDA — наконечники, мікромотори, рентгенівське устаткування.

MECTRON — наконечники, фотополімерні лампи, апарати для фотополімеризації.

ARDET — високоякісне радіологічне обладнання.

NICHROMINOX — тримачі для інструментів.

CSN Industrie — високочастотні дентальні рентгенівські та радіоізотографувачі (візіографи).

Наші фахівці з радістю проконсультують вас щодо сервісного обслуговування, яке ми забезпечуємо по факту продажу стоматологічної установки. Ми впевнені у якості та надійності власного виробництва: компанія надає 12 місяців гарантії, післягарантійне обслуговування та оперативно реагує на усі запити щодо експлуатації придбаного обладнання.

«GALIT» — обладнання для усмішок.

Відгуки