Практичний психолог "Тихоход Людмила"

Тихоход Людмила - фото
Івано-Франківськ
вулиця Незалежності, 8

Інформація

 Вітаю! Мене звуть Людмила Тихоход. Я – практичний психолог, засновник «Тренінг-студії «Farba». 

Якщо про особисте, то я, насамперед, жінка, дружина з 12-річним стажем, мама.

 Як спеціаліст, працюю і розвиваюсь в таких напрямках як арт-терапія, позитивна психотерапія та гештальт. Допомагаю людям розібратися у внутрішніх проблемах та налагодити контакт – з собою, оточуючими, світом!

 Працюю з клієнтами в затишному кабінеті в центрі Івано-Франківська. А також – по скайпу.

 

Як психолог я допомагаю розібратись в наступних питаннях:

Занижена самооцінка
Невпевненість в собі
Неприйняття себе
Нерозуміння, хто я; чого я хочу
«Живу чужим життям»
«Маски» та «ролі», страх бути собоюВнутрішні конфлікти
Негативні емоції / стани
Невдоволення собою, постійне «самокопання»
Нездатність сказати «ні»
Невміння відстояти свої інтереси, кордони
Залежність від думки інших
Самотність. Страх «серйозних» стосунків
Емоційна залежність від партнера / батька, матері, значимої фігури
Життя після розставання, розлучення
Пошук покликання, нереалізованість.


На даний момент НЕ працюю з темами: наркотинчна, алкогольна, ігрова залежності; горе/утрата; важкі форми депресії; неконтрольована агресія; суїцидальні думки.

 

Мої дипломи та сертифікати:

2000 – 2005 – Тернопільський Національний Економічний Інститут (ТНЕУ). Спеціальність – міжнародна економіка. Магістр.

 2006 – 2008 – Тернопільський Національний Педагогічний Університет імені В. Гнатюка. Спеціальність –  Практичний психолог та психолог-консультант. 3618 год.

 2013 – 2014 – Навчальна програма «Основи консультування в позитум-підході». 80 год.

 2013 – 2016 – Інститут Позитивної Психотерапії (Вісбаден, Німеччина). Програма «Консультант в методі Позитивної психотерапії». 200 год.

 2016 – Національний Педагогічний Університет ім. М.П. Драгоманова. Факультет соціально-психологічних наук та управління. Освітня програма «Використання сучасних інноваційних технологій арт-терапії в роботі з різними категоріями населення». 40 год.

 2016 – Івано-Франківський обласний центр практичної психології та соціальної роботи. Курс «Особливості використання казкотерапії у роботі практичного психолога та соціального педагога». 30 год.

 2017 – курс «Особливості використання метафоричних карт у роботі практичного психолога та соціального педагога». 30 год.

 2016 – 2017 – Національна Академія Педагогічних Наук. Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи. Навчальна програма «Використання арт-терапії в роботі практичного психолога та соціального педагога». 144 год.

 2016 -2017 – Всеукраїнська спільнота  практикуючих психологів «Гештальт-підхід». Програма «Основи гештальт-терапії». 180 год.

 2016 – 2020 – Програма Українського Гештальт Інституту «Теорія та практика гештальт-терапії». Навчання триває.

 

Що вас чекає в моєму кабінеті

Насамперед, ви повинні знати, що все, що ви скажете, залишиться між нами.

Також я не осуджую і не оцінюю з позицій “добре-погано”, “правильно-неправильно”. Адже ці поняття дуже відносні.

 Я не буду вам давати порад, нав’язувати свою думку і заставляти змінюватись. Я можу поділитися своїм власним досвідом чи досвідом клієнтів (не називаючи імен, звісно), але вибір – як поступати – завжди за вами.

 Я не використовую в своїй роботі ні чарівних “пенделів”, ні чарівних засобів – я не зможу вирішити вашу проблему за вас. Але я дам вам підтримку і допоможу знайти ресурси, щоб справлятись з проблемами власними силами.

 Я постараюся створити для вас максимально комфортні умови – для розвитку, для саморозкриття. Щоб ви почувалися в безпеці. Щоб змогли довіритись.

Обіцяю вам застосувати всі свої знання, вміння, досвід, чисто людські якості, щоб допомогти вам.

 

Кілька слів про методи, в яких я працюю. Якщо ви з ними не знайомі, можете – заради цікавості – почитати про них в інтернеті. Але це не обов’язково і ніяк не впливає на ефективність роботи.

 Я консультую в методі Позитивної психотерапії або позитум-підходу (не плутати з “позитивним мисленням”).  Крім цього, використовую техніки арт-терапії. Також я в процесі навчання (з 2016 р.) на гештальт-терапевта, тому цей підхід теж використовую.

 Можу вас запевнити, що будь-який із сучасних психологічних напрямків достатньо ефективний. При цьому, більшу роль грають не техніки, вправи та прийоми, а особистість фахівця.

 Однак, навіть найкращий спеціаліст у світі не справиться, якщо клієнт не виконає свою частину роботи! Психотерапія – це завжди спільна праця, діалог, контакт, взаємодія. І спільна відповідальність.

 

Якщо ви хочете дійсно щось змінити в своєму житті, то потрібно розраховувати, щонайменше, на 10 зустрічей.

 Тривалість зустрічі  – 1 год. Регулярність – 1 раз в тиждень. Щоб потрапити на консультацію, потрібно зателефонувати і записатись на прийом. Можна також написати мені на е-мейл, вайбер (0684239023), месенджер (в Facebook та Instagram – lyuda tyhohod).

 

Не буду переконувати, що вам слід прийти саме до мене. Вибір завжди за клієнтом. Однак, якщо ви дочитали до цього місця, щось мені підказує, що вам відгукнулося написане і ми з вами знайдемо спільну мову.

 І наостанок! Якщо вас болить щось в тілі – ви йдете до лікаря. Якщо болить душа – не варто чекати, доки «само пройде». Життя безцінне, навіщо витрачати його на дні, тижні чи роки самокопання або ігнорування проблеми.

 Звернутися  до психолога – це не прояв слабкості, навпаки, для цього потрібна чимала сміливість, рішучість та готовність до змін. Недаром на Заході кожна успішна людина має свого консультанта!

 

Бажаю вам бути здоровими та щасливими! А якщо на даний момент вас турбують певні проблеми – простягаю Вам руку допомоги!

 

“Якщо ви хочете мати те, чого ніколи не мали,

вам прийдеться робити те, чого ви ніколи не робили”.

Коко Шанель

 

 

 

 

ЗАПРОШУЮ! 

Арт-терапія для дорослих і дітей

(індивідуальні та групові заняття)

 

Арт-терапія – «лікування мистецтвом» – відносно молодий напрямок в психології, але дуже екологічний (безболісний), безпечний та ефективний в роботі як з дітьми, так і з дорослими.

 

Його основна відмінність від інших методів – людина може висловити свій емоційний стан не тільки за допомогою спілкування, але й через різні види творчості.

 

Арт-терапія допомагає зняти стрес, поліпшити настрій, пізнати себе, відновити душевну гармонію.

І що важливо – не потрібно володіти якимись особливими талантами, адже малювати, ліпити, складати казку – як в дитинстві – може кожен! На заняттях з арт-терапії важливий не стільки продукт творчості, який Ви створили, скільки сам процес!

 

Арт-терапія допоможе Вам:

Висловлювати свої почуття і емоції. Іноді словами людина не може донести свій душевний стан, оцінити його. Художні образи сприяють цьому.
Справлятися зі стресовими ситуаціями. Якщо ви відчуваєте внутрішнє напруження, тривогу – візьміть аркуш паперу, олівці або фарби і просто почніть малювати.
Подолати різного роду страхи і фобії. (Це одна з причин, чому арт-терапія дуже ефективна при роботі з дітьми та вагітними.)
Пізнати себе, виявити свої справжні потреби, мрії та бажання.
Краще зрозуміти навколишній світ, інших людей.
Розкрити свої таланти і розвинути свої творчі здібності.
Підвищити самооцінку, відчути впевненість в собі. На заняттях ми будемо:

Малювати фарбами та олівцями.
Ліпити за допомогою глини, тіста, пластиліну.
Створювати колажі.
Створювати інсталяції – з фольги, паперу, природних та інших підручних матеріалів.
Працювати з текстами – притчами, метафорами, казками.
Складати власну психотерапевтичну казку, в т.ч. казку для наших дітей/рідних.
Фотографувати, а також працювати з фотографіями із особистого архіву.
Створювати ляльки.
Працювати з піском.
Малювати мандали.
Працювати з тканинами тощо.


Запрошую Вас в чарівний світ арт-терапії! 

 

Запис за телефонами: 068 423 90 23 та 050 852 97 30 (Людмила)

 

 

 

 

 

 

Відгуки