ПрАТ "Галичина-АВТО"

Галичина-АВТО - фото
Відгуків 8
Львів
вулиця Городоцька, 282
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:0013:00 - 14:00
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

ПАТ "Галичина-Авто" було створено у лютому 2004 року та належить до складу Української Автомобільної Корпорації (УкрАВТО) і є офіційним представником автомобільних брендів Mercedes-Benz (комерційні автомобілі), Jeep, Chrysler, Chevrolet, KIAMOTORS, Opel, Lada, Chery, ЗАЗ,TATA, I-VAN.На протязі усіх літ свого існування, підприємство динамічно розвивалась і займає лідируючі позиції  на автомобільному ринку Львова і Львівської області. Завдяки великому вибору ми можемо задовольнити потреби всіх бажаючих придбати новий автомобіль.

Діяльність компанії ПАТ "Галичина-Авто" ведеться у багатьох напрямках: гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів, ремонт та продаж запасних частин.
У склад підприємства входить декілька підрозділів: Автоцентр, що розташований за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 282, який працює сім днів на тиждень. Там ви зможете отримати кваліфіковану консультацію по будь-яких моделях Mercedes-Benz (комерційні автомобілі), Jeep, Chrysler, Chevrolet, KIAMOTORS, Opel, Lada, Chery, ЗАЗ,TATA, I-VAN.

Співробітники ПАТ "Галичина-Авто" з задоволенням познайомлять вас з особливостями та технічними новинками автомобілів, запропонують провести пробну поїздку, допоможуть підібрати оптимальні умови при оформленні кредиту, а для мешканців Львова надати допомогу в реєстрації автомобіля в органах ДАІ.

Для корпоративних клієнтів ми пропонуємо індивідуальний підхід та гнучку систему знижок. Нашими корпоративними клієнтами є установи МВС та Служби Безпеки, великі банки і таксопарки. Нашими постійними клієнтами також є лізингові компанії та чисельні провідні підприємства України.

При автоцентрі працює магазин, де пропонується широкий вибір аксесуарів, які нададуть вашому автомобілю індивідуальність, та багато супутніх товарів, що можуть знадобитися у дорозі.

Станція технічного обслуговування, що розташована за тією ж адресою, має більш ніж тридцятирічний досвід обслуговування та ремонту автомобілів. Висока якість виконання робіт у поєднанніі з використанням оригінальних запасних частин є запорукою успішної роботи на ринку всі ці роки.

Співробітники станції ретельно вивчають потреби власників автомобілів та прагнуть задовольнити потреби усіх клієнтів, які до нас звертаються.

Механіки та майстри проходять спеціальну підготовку та підвищують свою майстерність в учбових центрах України та за кордоном. Кваліфікація спеціалістів ПАТ "Галичина-Авто" підтверджена багатьма сертифікатами та дипломами. На нашій СТО Вам запропонують широкий ассортимент оригінальних запаснихчастин Chevrolet, KIA MOTORS, Opel, Lada, Chery, ЗАЗ,TATA, I-VAN (в наявності та на замовлення), які регулярно поставляються на склад підприємства. Вагомою перевагою також буде кваліфікована консультація та гарантія на виконані роботи.

Ми виконуємо усі види ремонтних робіт, починаючи від заміни гальмівних колодок та масла, та закінчуючи ремонтом двигуна та АКПП!

Відгуки