ПрАТ "Фірма "Галбуд"

Фірма "Галбуд - фото
Відгуків 2
Львів
вулиця Академіка Лазаренка, 4
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

ПрАТ Фірма «Галбуд» спеціалізується на архітектурному та будівельному плануванні, будівництві й продажі, ремонті житлової нерухомості. Зберігши традиції будівництва з цегли, ми водночас втілюємо новітні технології, використовуємо сучасні матеріали та відповідаємо високим запитам наших клієнтів.

За роки роботи підприємством, яке засновано на базі будівельного тресту «Львівжитлобуд», споруджено більше 4 мільйонів квадратних метрів житлової нерухомості. Чимало зведених нами об’єктів отримали високі відзнаки за оригінальні архітектурно-планувальні рішення. Ми беремо участь у спорудженні соціальних та культурних об’єктів, будували житло для переселенців з Чорнобильської зони.

Наші будинки доповнили чудовий архітектурний ансамбль міста Львова, надали йому гармонійного вигляду та особливого шарму.

Ми споруджували готелі «Львів», «Турист», «Дінстер» та «Спутник», звели кінотеатри імені Довженка, «Клекіт» та «Беркут», цирк, лікарні, поліклініки, дитячі садочки, школи, технікуми, громадські центри.

Співпраця з архітектурно-планувальними організаціями, органами влади, проектними інститутами дозволяє підбирати оптимальні та взаємовигідні рішення, створювати оригінальні проекти та втілювати їх в життя. Річна потужність роботи підприємства складає більше, ніж 130 тисяч квадратних метрів житла.

Ми запрошуємо до взаємовигідної співпраці як фізичних, так і юридичних осіб міста.

Здійснюється продаж квартир за двома адресами:

  • вулиця Жасминова, 5;
  • вулиця Зелена, 269.
Детальнішу інформацію отримайте на нашому сайті.
 

Відгуки