ПрАТ "Страхова компанія "Перша"

Страхова компанія "Перша - фото
Відгуків 4
Івано-Франківськ
вулиця Пилипа Орлика, 4а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Приватне акціонерне товариство  «Страхова компанія «Перша»  працює  на страховому ринку України з 2001 року.

З початку 2009 року «Страхова компанія «Перша» за погодженням з Міжнародним союзом автомобільного транспорту, набула статусу Національного страховика книжок  міжнародних дорожних  перевезень  за системою МДП.

В 2010 році Компанія стала повним членом Моторного (транспортного)  страхового бюро України.

З 2010 року  - член Ліги страхових організацій України.

В 2010 році  -  Номінант «Краща технологічна компанія»  1-ого Всеукраїнського конкурсу  «Лідер страхового ринку – 2009» за версією  журналу «Банкір».

В 2011 році – Генеральний директор ПрАТ «СК «Перша» – Безбах Наталія Володимирівна стала Лауреатом конкурсу «Лідер страхового ринку 2010» за версією журналу «Банкиръ» в номінації «Пані Insurance».

В 2011 році СК «Перша» – Номінант «Лідер страхового ринку з впровадження нових
методологій ризик-менеджменту» 2-ого Всеукраїнського конкурсу «Лідер страхового ринку – 2010».

За відповідні періоди 2008 по 2010рр. динаміка зростання страхових премій склала майже 407%, що свідчіть про довіру клієнтів та  їх впевненість у надійності компанії.  Крім цього, за цей час рейтинг компанії по надходженням страхових платежів (за данними  журналу Insurance  Top) зріс  з, практично, 100 місця в  2008 року  на  30 за підсумками 2010 року. 42 місце – по страховим виплатам.  На ринку добровільного страхування  медичних витрат Компанія є сьомою  в  Україні і сімнадцята - на ринку обов язкового страхування автоцивільної відповідальності,  дев’ята – з страхування по системі «Зелена картка».

«Страхова компанія «Перша»  має значний перелік VIP-клієнтів серед них такі компанії як: ТОВ « Самміт Моторз Україна»; ТОВ «Фірма» Медіком»; ГФ ТОВ «Камаз-Транс-Сервіс»; ТОВ «Інші Мережі»;ТОВ «Рено Тракс Україна»; ТОВ «Епіцентр К» та ін..

«Страхова компанія «Перша» співпрацює у сфері перестрахування з відомими перестрахувальними та страховими компаніями, які знаходяться як на Україні, так і за кордоном.
Договори про співпрацю в сфері перестрахування укладені з багатьма найбільшими компаніями України. 


Плідна співпраця відбувається з представниками іноземних перестраховиків такими як SCOR (Франція) (рейтинг А - (S&P)), Gen Re (Германія) (рейтинг А - (S&P)), Polish re (Польща) (рейтинг B+(Moodis)), СК «Інгосстрах»  (Росія) (рейтинг - Ba2(Moodis), А++ (Експерт Ра)), СК «РосГосСтрах» (Росія) (рейтинг - А++ (Експерт Ра)), СК «АВИКОС» (Росія) (рейтинг - А+ (Експерт Ра)) та інші.

Відгуки