ПрАТ "Страхова компанія "Перша"

Страхова компанія "Перша - фото
Відгуків 4
Івано-Франківськ
вулиця Пилипа Орлика, 4а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Приватне акціонерне товариство  «Страхова компанія «Перша»  працює  на страховому ринку України з 2001 року.

З початку 2009 року «Страхова компанія «Перша» за погодженням з Міжнародним союзом автомобільного транспорту, набула статусу Національного страховика книжок  міжнародних дорожних  перевезень  за системою МДП.

В 2010 році Компанія стала повним членом Моторного (транспортного)  страхового бюро України.

З 2010 року  - член Ліги страхових організацій України.

В 2010 році  -  Номінант «Краща технологічна компанія»  1-ого Всеукраїнського конкурсу  «Лідер страхового ринку – 2009» за версією  журналу «Банкір».

В 2011 році – Генеральний директор ПрАТ «СК «Перша» – Безбах Наталія Володимирівна стала Лауреатом конкурсу «Лідер страхового ринку 2010» за версією журналу «Банкиръ» в номінації «Пані Insurance».

В 2011 році СК «Перша» – Номінант «Лідер страхового ринку з впровадження нових
методологій ризик-менеджменту» 2-ого Всеукраїнського конкурсу «Лідер страхового ринку – 2010».

За відповідні періоди 2008 по 2010рр. динаміка зростання страхових премій склала майже 407%, що свідчіть про довіру клієнтів та  їх впевненість у надійності компанії.  Крім цього, за цей час рейтинг компанії по надходженням страхових платежів (за данними  журналу Insurance  Top) зріс  з, практично, 100 місця в  2008 року  на  30 за підсумками 2010 року. 42 місце – по страховим виплатам.  На ринку добровільного страхування  медичних витрат Компанія є сьомою  в  Україні і сімнадцята - на ринку обов язкового страхування автоцивільної відповідальності,  дев’ята – з страхування по системі «Зелена картка».

«Страхова компанія «Перша»  має значний перелік VIP-клієнтів серед них такі компанії як: ТОВ « Самміт Моторз Україна»; ТОВ «Фірма» Медіком»; ГФ ТОВ «Камаз-Транс-Сервіс»; ТОВ «Інші Мережі»;ТОВ «Рено Тракс Україна»; ТОВ «Епіцентр К» та ін..

«Страхова компанія «Перша» співпрацює у сфері перестрахування з відомими перестрахувальними та страховими компаніями, які знаходяться як на Україні, так і за кордоном.
Договори про співпрацю в сфері перестрахування укладені з багатьма найбільшими компаніями України. 


Плідна співпраця відбувається з представниками іноземних перестраховиків такими як SCOR (Франція) (рейтинг А - (S&P)), Gen Re (Германія) (рейтинг А - (S&P)), Polish re (Польща) (рейтинг B+(Moodis)), СК «Інгосстрах»  (Росія) (рейтинг - Ba2(Moodis), А++ (Експерт Ра)), СК «РосГосСтрах» (Росія) (рейтинг - А++ (Експерт Ра)), СК «АВИКОС» (Росія) (рейтинг - А+ (Експерт Ра)) та інші.

Відгуки

Андрій Маланій (Перехожий)
Не сподобалось
По 5 бальній системі -1. На фірмі процвітає грубість, пихатість і неправдивість. Не рекомендую
Переглянути всі відповіді ()
Рекомендую страхуватись в СК "Перша"
Переглянути всі відповіді ()
5. Добре відношення, хороші спеціалісти. Знижки хороші. Вдячний дівчатам за приємне відношення. Як за кордоном
Переглянути всі відповіді ()
хорошая компания вполне доволен качеством обслуживания только скидки при страховании мальнькие а вс' ок.
Переглянути всі відповіді ()