Пошуково-історичний клуб "NSDAP"

NSDAP - фото
Тернопіль
вулиця Князя Острозького, 32

Інформація

«Хто не знає своєї історії, той не має майбутнього» — і в цьому є частина правди. Адже тільки у пошуках народжується істина та можливість побачити світ «відкрити очима» під незвіданим ще досі кутом. І не дивно, що з часом, коли люди більше пізнають «правду минулого», історія не змінює світ хід, але відкриває незвідані свої сторони, які стають невід’ємною частиною сьогодення. Це не просто можливість пізнати себе, через минуле, але й бажання дізнатись про подвиги прадідів та те, що досі було за сімома замками. Саме завдяки цьому можуть докорінно змінитись думки про важливі події в історії.

Не дивно, що бажання пізнати незвідане та неймовірно цікаве минуле захоплює сьогодні все більше українців. Це не тільки захоплююча «подорож» до минулого, але й можливість урізноманітнити свої дні та знайти цікаве захоплення, яке дозволить провести вільний час з користю.

Пошуково-історичний клуб «NSDAP» здійснює:

  • пошук загублених старовинних антикварних речей, ювелірних виробів;
  • продаж сувенірної продукції;

Наш клуб створенний не тільки, щоб зібрати любителів «приборного копу», але й для допомоги важкохворим дітям сім’ям, що потрапили у різні життєві складнощі, малозабезпеченим та учасникам бойових дій, що воювали за збереження суверенітету та цілісності нашої неньки України.

Ми знаємо, що наша сила в єднанні та взаємодопомозі. І ти сам обираєш чи стати частиною впевненого сьогодення, яке базується на відомому минулому.

Відгуки