Повне товариство "Ломбард Сіндікат-Плюс, Гульцов та Компанія"

Ломбард Сіндікат-Плюс, Гульцов та Компанія - фото
Тернопіль
вулиця Богдана Хмельницького, 9а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 19:00Без перерви
Нд10:00 - 17:00Без перерви
Тернопіль
проспект Злуки, 4
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 19:00Без перерви
Нд10:00 - 17:00Без перерви

Інформація

У зв’язку з ситуацією в країні наші громадяни все частіше й частіше відчувають гостру потребу в грошах. Щодня зростають ціни й не завжди вдається розпланувати витрати. В таких випадках безліч людей біжать до сусідів позичити «до получки», або ж в банк. Проте не завжди люди можуть позичити нам кошти, а в банку доведеться платити великі проценти. Кращою альтернативою банкам є ломбард, який завжди пропонує хороші умови отримання коштів.

Ломбард — один з різновидів кредитних організацій, історія якого тягнеться з давніх віків. Якщо у вашому житті настав момент, коли дуже потрібні кошти, або ж ви просто маєте непотрібні вам предмети побуту, тоді ломбард «Сiндiкат +» кращий варіант для вас.

«Сіндікат +» — одне з товариств з великим потенціалом, яке інтенсивно розвивається та пропонує послуги високої якості. «Сіндікат +» налічує понад 260 відділень у 70-ти містах України. Понад 500 кваліфікованих співробітників щодня роблять процес отримання коштів простішим, комфортнішим та безпечнішим. Наша компанія успішно функціонує на ринку України з 1996 року.

Ми завжди відкриті для співпраці з новими людьми й готові запропонувати вигідні умови для вирішення ваших проблем. Наша організація гарантує повну конфіденційність, адже у нас працює надійна система безпеки. За час своєї роботи компанія «Синдикат +» здобула довіру клієнтів та виправдала їхні очікування.

Переваги:

  • вигідні умови кредитування;
  • кращі пропозиції;
  • надійність;
  • зручність та практичність;
  • швидко, якісно;
  • прозорі умови співпраці;
  • законність здійснюваних операцій.

Відгуки