Пивний бар-ресторан "Хмільний дім Роберта Домса"

Хмільний дім Роберта Домса - фото
Відгуків 58
Львів
Вулиця Клепарівська, 18
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд12:00 - 24:00Без перерви

Інформація

Ресторан «Хмільний дім Роберта Домса»  запрошує на святкування Нового року!
Незабутні  враження та святкова атмосфера гарантовано!

Детальніша інформація та резервація за тел: +38 (032) 242-25-94;  (067) 370-67-73,
або на сайті ***


Якось у Львові жив собі батяр на ймення Роберт Домс, пиво любив фест та не тіко пити, але й варити. До справи підходив дуже поважно, мавши власну броварню, панунцьо Домс щодня, вдосвіта, регулярно-методично особисто відслідковував якість свіжозвареного пива - дегустуючи, принесену вродливою й жвавою служницею Зосею, кількалітрову мідну гальбу пива з фігурним

самоварним краником. Так тривало кілька років, допоки власник броварні не зрозумів, що упиві приваблювала його не стіки сам хміль, скіки сам ритуал.Зачарований Зосиними принадами, які підсилював добрий хмільний напій, Роберт Домс у 1886 році продав улюблену броварню, одружився на колишній служниці й щасливий тим виїхав геть зі Львова до Швейцарії.

На альпійських полонинах історично-легендарний слід Роберта Домса загубився, але у Львові залишився предметний доказ цієї спокусливо-романтичної історії — мідна гальба, яку іменують «Зосею» та бадьора водевільна пісенька «Продав Домс броварню, забравши Зосю гарну», авторства Анатолія Кос-Анатольського.

 

У травні 2007 року у Львові відновив свою діяльність ресторан ”Хмільний дім Роберта Домса”. Поміж львів’янами цей ресторан відомий з давньою назвою «Золотий колос».
В середині 80 рр.XX століття в древніх підвальних виробничих приміщеннях Львівської пивоварні відкрився ресторан – «Золотий колос». Поява даного закладу була яскравим явищем для мешканців та гостей Львова. Надзвичайно швидко ресторан став одним із найпопулярніших місць, адже атмосфера старовини, дух пивоваріння та завжди добре і свіже (відразу з заводу) «Львівське» пиво притягували велику кількість шанувальників. Щоб потрапити до ресторану потрібно було задовго до відвідин записатися. Ресторан відвідували відомі культурні діячі, митці, еліта.
Ще за радянських часів, завдяки високій якості хмільного напою, Львів називали пивною столицею. Майже щодня «Львівське» пиво відправляли спец рейсами до Москви, в Кремль. “Львівським”, “Ризьким” та “Жигулівським” львівського розливу частували пасажирів морських рейсів та авіалайнерів. Кращого пива у Радянському Союзі не було. Всі знали, що найкращим подарунком зі Львова чи з України є пляшка «Львівського» пива.
У середині 90 рр.XX ресторан був зачинений і відновив свою діяльність у 2007р вже з новою назвою – «Хмільний дім Роберта Домса».
Чому саме з такою назвою? У Львові переповідають історію про львівського броваря Роберта Домса. У середині XIX ст. молодий заможній інженер Роберт Домс вдало облаштував процес виробництва пива, яке варилося із почуттями та майстерністю. Люди подейкували, що Домс щодня до сходу сонця випивав десятилітрову гальбу свіжозвареного пива, в такий спосіб перевіряючи його якість. Гальбу приносила молоденька служниця Зося, з якою він потім одружився. Про долю Роберта та Зосі написав у своїй ”Львівській застільній” композитор Анатолій Кос-Анатольський: ”Продав пан Домс броварню й, забравши Зосю гарну, поїхав у Швейцарію, в похміллі молодім…”.

«Хмільний дім Роберта Домса»:

  • таємнича історія романтичного характеру
  • давні легенди про перших власників пивоварні
  • дух стародавніх приміщень Львівської пивоварні
  • завжди свіже, відразу з легендарної пивоварні пиво «Львівське»
  • смачні, оригінальні страви домашнього приготування

На першому поверсі розташована крамниця сувенірів, невеликий зал для відвідувачів та чотири зали – у підвалі. У залах попід стінами великі дерев’яні столи з лавками. В одному з залів є сцена, у клубі часто виступають музиканти.

Події

Bourbon Street
Сьогодні вітаємо усіх студентів під запальну музику від кавер групи Bourbon Street! Вхід вільний.   Деталі та бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.
Midnight Colours
Вхід вільний. Додаткова інформація та бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.
From Subway To Soul - ЕР "The Side"
Реліз альбома "The Side"Довгоочікуваний і другий альбом від хеві-фанк гурту From Subway To Soul у запальній атмосфері Хмільного Дому Роберта Домса!EP "The Side" вже встиг оцінити Ваня Дорн, описавши гурт такими словами: «Я загорівся перспективою і потенціалом гурту, тим як вони роздають і тримають увагу!», а також сталевою цитатою від Макса Старцева (арт-директор "Masterskaya") - "у цих хлопців є яйця".І ось прийшов час виходити з підпілля і випускати альбом у світ!Чому треба йти? Бо буде шалений фанк врив, трішки хіп-хопу, та божевільні танці. Якщо ти полюбляєш такі гурти як "Red Hot Chili Peppers", "Rage Against The Machine", "Audioslave", та навіть "Gorilazz" то навіть не думай. Йди! Вхід вільний. 
Ґоґодзи Ґанскі з презентацією міні-альбому
Гурт "Ґоґодзи Ґанскі" - заснований музикантами, що приймали участь в багатьох відомих рок- та фолк-гуртах, а також професійних оркестрах народної та академічної музики. Це і визначило стиль гурту - поєднання несумісних на перший погляд жанрів. Самі музиканти характеризують свою творчість як пост-клезмер. Гордістю групи вже є студійний альбом "В тую мить", наразі завершується робота над другим із назвою "Мене Не Небуде". Це нові інструменти, новий звук, новий настрій, але багато в чому альбом продовжує попередній реліз "В тую мить", оскільки основні теми виявились не вичерпаними і стали ще актуальнішими. Все оспіване засновано на реальних подіях, імена при цьому не згадуються)17 травня неординарність та невичерпна музична енергія наповнить стіни нашого Дому! Не пропустіть!Вхід вільний!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі