Перукарня "Валерія"

Відгуків 12
Івано-Франківськ
вулиця Галицька, 49
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:30 - 18:30Без перерви
НдВихідний

Інформація

Перукарські послуги, манікюр, педикюр, макіяж.

Відгуки

Уляна Глуговська (Перехожий)
Сподобалось
Вже декілька років я і вся моя родина стрижемося в Валерії.Ціни високі,але не жалко дати такі гроші за якісну роботу.Всі дівчата гарно стрижуть.Звісно раз на раз не попадає(тут діє людський чинник), але іншої перукарні для мене нема)
Переглянути всі відповіді ()
не знаю чому так багато негативних відгуків буквально недавно перед 8 березня була в цій перукарні в перукаря Орися вийшла повністю задоволена тільки нюанс треба до неї попередньо записатись тому що вона працює не кожного дня на рахунок цін згідна що трішки зависокі як для звичайної прерукарні, але в цілому я задоволена рекомендую свого перукаря Орисю
Переглянути всі відповіді ()
Я теж тут стриглася. А ціни справді високі через те, що самі працівники завищують вартість послуг.
Переглянути всі відповіді ()
Ціни справді дуже високі.
Переглянути всі відповіді ()
Ууужас, перший і останній раз я стриглась у цій перукарні, незнаю як там стрижуть всі інші, але Богдан!!!! який в них працює, перукарем його не назвеш.... я стриглась у червні, початок літа, таке настриг що я все літо мусила збирати волосся, нікудишня стрижка,а ціни для такого закладу зависокі, там ніякого професіоналізму!!!
Переглянути всі відповіді ()
ви знаэте ...при всій повазі до вас є хороше та не дуже всюди!!!!!в будь якій сфері чи роботі ...не кажучи вже про життя!кожен вибирає свою людину так само як і майстра....так само як і те що слухати,що казати!салон один серед кращих...хороші майстри..бо про це говорить кількість людей,а в цьому салоні іх достатньо!!!!!Ольга дуже приємна та красива людина!вони веселі..а правду ніхто не любить...сприймаючи іноді по різному..хтось за сміх а хтось за негатив..
Переглянути всі відповіді ()
Дорогі жіночк, хотіла б з великим задоволенням з вами погодитись. Всіх обмовляють, особливо оця зубата біла пані Ольга,яка себе вважає за пуп землі!
Переглянути всі відповіді ()
Можливо і перукарі недуже гарно ставляться до клієнтів,зате зачіски та стрижки вони роблять професійно
Переглянути всі відповіді ()
Так дівчата приєднуюсь до ваших коментів.
2 рази у них обслуговувалась і у 2 різних.....відношення хамське "обсирають" людей.....та білобриса жіночка що мене обслуговувала накурилась і з тими ж "пахучими руками" обслуговувала.
Переглянути всі відповіді ()
Вікторія, я з вами згодна на всі 100% Валерія - це збіговисько базарних баб. Можуть при клієнтах сваритися, з використанням не нормативної лексики! Я там робила гелеве нарощування нігтів близько півроку, поки годину там сиджу(корекція триває годину) такого наслухаюся! Клієнтів обсуждають, насміхаються, чула як розводили одну постійну клієнтку, сміх і гріх, нікого не соромляться, на всих начхати. Мій висновок і рекомендація: бути клієнтом цього закладу - не поважати себе! Знайте, обсуждають усих!!!
Переглянути всі відповіді ()
Підстригла гривку і підрівняла кінчики - 30 грн. Сервіс - жахливий. Ставлення до клієнтів - нікудишнє: нічого тобі ні порекомендувати не можуть, ні дати пораду щодо догляду за волоссям. Я ще не встигла за двері вийти, як вони вже почали перемивати мені кісточки. Типова сільська забігайлівка. На рахунок самої стрижки - не так вже і погано, якщо дома зробити правильну укладку.
Переглянути всі відповіді ()
найкращі майстри у Валерії))) немає ніякої іншої перукарні в яку прийдеш... і тобі зроблять все саме так як ти хочеш)) =)
Переглянути всі відповіді ()