Перукарня "Каприз"

Відгуків 8
Івано-Франківськ
вулиця Чорновола, 81
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 20:00Без перерви
Нд09:00 - 18:00Без перерви

Інформація

Перукарські послуги, манікюр, педикюр.

Відгуки

Anka Mazowiecki (Перехожий)
Не сподобалось
Дуже і дуже погана перукарня. Майстри посередні, адміністратор взагалі випадкова людина. Записуєшся за два дні, а приходиш сидить інший клієнт, замість пояснень пропонують почека годину, сервіс по франківськи. Антисанітарія, не може майстер працювати у якого руки пахнуть сигаретами. Просто закликаю не ходити туди , бережіть нерви
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Lisovska (Перехожий)
Не сподобалось
Сьогодні зробила спробу прийти на педікюр. Дзвонила ДВІЧІ. Перший - призначили час. Мені не надто зручний. Тому потім передзвонила ще раз з проханнім змінити його на пізніший. Відмовили. Результат: я БІЖУ з роботи, залишаючи її недороблено, прибігаю, а мене.... не можуть прийняти, бо не мають часу, адже думали, що потрібен манікюр а не педікюр. Думаєте прицьому вибачилися, запропонували інший час і знижку? Ніііі. Тільки коли я повернулася щоб попросити книгу скарг, запропонували ПОЧЕКАТИ до 16!!! Або прийти завтра. Звісно, я прийду завтра. Але в іншу перукарню. Сюди - ні, і нікому не раджу.
Переглянути всі відповіді ()
перукарня хороша. трижки роблять акуратно, нічого ніде не стрирчить, коректувати після них не потрібно)) на рахунок манікюру - незнаю як тут, а гелеве нарощення добре роблять у Валерії (біля піонерського парку). робить Оля - власниця. ціна від 200 грн.
Переглянути всі відповіді ()
Як тут манікюр?хочу поктиття гельлаком,але боюся непрофесіональності(в іншому салоні зробили погано).Хто знає про ціну-якість?
Переглянути всі відповіді ()
Як півволосся, такого не буває!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
дуже гарна перукарня!!!кваліфіковані працівники!!! дуже задоволена результатом!!!!!раджу всім!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Христя -майстер своєї справи !!!!!!!! Професіонал,завжди тільки до неї ходжу на стрижку і фарбування волосся )
Переглянути всі відповіді ()
дуже погана перукарня. Пішов туди і вилізло після них пів волосся на чупринці. Хамовиті майстри. Умови дуже погані. Чимось весь час смердить.
Переглянути всі відповіді ()