Пам'ятники "Headstone"

Headstone - фото
Львів
вулиця Залізнична, 24
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Наші послуги:

·        виготовлення надгробних пам’ятників;

·        художнє оформлення надгробних пам’ятників;

·        оздоблення пам’ятників;

·        встановлюємо надгробні пам’ятники Львів та область.

 

Гранітні пам’ятники і надгробки -це остання данина поваги і унікальна можливість навіки зберегти світлий образ рідних і близьких нам людей таким, яким його пам’ятають наші серця… Саме тому такий важливий вибір майстра, якому Ви довірите виготовлення надгробних пам’ятників – він повинен точно передати емоції, розставити акценти і вдихнути в холодний граніт частинку тепла душі. Нерідко краще самого майстра про нього здатні розповісти його роботи.

 

Надгробні пам’ятникивиготовляють з різних матеріалів, але найдовговічнішими єгранітні пам’ятники Львів. Якщо гранітний пам’ятник якісно зроблений, то він не потребує особливого догляду. Вибираючи, яким повинен бути пам’ятник, який символізує пам’ять про померлого, звертайте увагу на будь-які деталі. Важливими є й форма, колір граніту, фактура граніту, розмір каменя і художнє оформлення надмогильного пам’ятника. Використання сучасних технологій і прямі постачання без послуг посередників дозволяють нам знижувати собівартість виробленої продукції, роблячи наші ціни доступними для усіх без втрати в якості.

 

Замовник приносить готову ідею пам’ятника на словах, у вигляді нарису або фото вподобаного пам’ятника. Ми створимо для Вас 3D модель надмогильного пам’ятника. Допоможемо Вам знайти найбільш естетично вдале втілення ідей і думок в камені: за формою поєднанню матеріалів, в елементах художнього оформлення і місця поховання.

 

Ми допоможемо зберегти вічну пам’ять про близьких Вам людей.

Пам’ятник – це своєрідний підсумок життя.

Але людина, що пішла у кращий світ,

не може вибрати собі надгробок.

Це почесний борг живих.

Виконаємо його з честю.

 

 

Відгуки