ПП "Лев"

Лев - фото
Відгуків 40
Івано-Франківськ
вулиця Дудаєва, 24а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація


ПП ЛЕВ пропонує:

Виготовлення та встановлення: секційні ворота, захисні ролети, металопластикові вікна та двері (REHAU), жалюзі всіх типів.

Сантехніка та опалення: водопостачання, опалення, підлогове опалення, каналізація REHAU.

   Наша фірма однією з перших в області освоїла технологічний процес виготовлення та монтажу металопластикових виробів з екологічно чистого профілю німецької фірми REHAU, являється авторизованим партнером цієї фірми в Івано-Франківській області.

   В даний час ПП "Лев" виготовляє та монтує : жалюзі (горизонтальні, вертикальні та захисні), москітні сітки, захисні ролети і металопластикові вироби (двері, вікна, фасадні системи та зимові сади).

 

   Використовуючи систему профілів фірми REHAU можна добитися високого ступеню тепло- та звукоізоляції. Матеріал, з якого зроблені профілі, має високоякісну поверхню, яка відштовхує бруд і легко та швидко доглядається та має хороші антистатичні властивості.

   Вхідні двері з профілю REHAU мають високу експлуатаційну якість. Вони стабільні, мають високий рівень тепло та звукоізоляції, забезпечують максимальну щільність конструкції. Можливі варіанти дверей: одно- та двохстворчаті: повне або часткове скління, арочні двері, різноманітне заповнення, двері з боковою або верхнею частиною. Всі конструкції з профілю REHAU винятково довговічні. При використанні замків з кількома типами, запирання злодії практично не мають ніяких шансів їх відкрити.

   За допомогою фасадів системи REHAU можливі самі різні конструкції: навісні фасади, еркери, скління балконів, вхідні групи. Фасадна система виконана по принципу  стійково-ригельної конструкції. Цей принцип дозволяє досить гнучко використовувати її можливості. Фасад можна доповнювати вікнами та дверима або скляними елементами чи панелями. Алюмінійові накладки з надвору допускають велику кількість варіантів кольорового оформлення фасаду.

   При допомозі розділюючих перегородок можна в індивідуальному порядку проводити перепланування виробничих та офісних приміщень, квартир. В якості заповнювачів використовуються: скло, заповнення, комбінації їх, дверні конструкції.

   Фурнітура німецької фірми G-U, яка використовується при виготовленні металопластикових виробів, має високу якість, надійність та безпечність з екологічної точки зору. Фірма являється одною з провідних фірм світу в цій царині, дає гарантію 5 років на свої вироби.

   Продукція підприємства "Лев" ліцензована та сертифікована. Всі комплектуючі як для жалюзі, так і для металопластикових виробів мають позитивні висновки державної санітарно-гігієнічної експертизи.

   Підприємство також займається проектними та монтажними роботами з використанням комплектуючих фірми REHAU по встановленню систем: водопостачання, каналізації, підлогового та звичайного опалення.

Відгуки

Ірина Ірина (Експерт)
Не сподобалось
Не сподобалось: прийняли замовлення, вказавши терміни виготовлення.... уже чекаю два тижні, накладки на двері ще не готові. Годують "завтра"ками. Розчарована. НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Переглянути всі відповіді ()
Ксенія Смігоровська (Ревізор)
Сподобалось
Дуже якісні вікна та двері. Роблять швидко та дуже обережно. Приємні менеджери.
Переглянути всі відповіді ()
Роман Дівнич (Користувач)
Сподобалось
Замовляли у фірмі Лев більше 10-ти років склопакет на балкон. Південна сторона, сонце нещадно обпалює вікна навіть зимою, не говорячи вже про літню пору. Відповідно підвіконники, які ми купляли на базарі, вигоріли вщент. А вікнам з профілю rehau хоть би що! Все налаштоване чітко і жодних предензій щодо якості матеріалу і обслуговування, у нас немає. Рекомендуємо всім!
Переглянути всі відповіді ()
Анастасія Юріївна (Перехожий)
Сподобалось
Довго не могла визначитись з фірмою,яка робитиме опалення в моїй квартирі,обдзвонила приблизно 20 різних організацій і пп,які займаються опаленням. Зупинила свій вибір на фірмі"ЛЕВ". Я дуже задоволена вибором!!! Дякую Олегу,який відповідав на всі запитання і давав поради щодо матеріалів та радіаторів. Я дуже вдячна монтажникам,які за 4 дні зробили опалення+воду+каналізацію+штробіння в 2-х кімнатній квартирі. Я думала,що це буде значно довше. Зробили все гарно,якісно,надійно,оперативно. Все гарно,як під лінійку))) Матеріали якісні,ціни приємні,працівникам (в першу чергу Олегу) Величезне дякую!!! Буду рекомендувати Вашу фірму всім своїм знайомим. Удачі Вам,процвітання та багато клієнтів))) Я дуже задоволена співпрацею з Вами!!!
Переглянути всі відповіді ()
Oxana Shevchenko (Перехожий)
Не сподобалось
Дуже погане враження, не вперше користуюся їхніми послугами, але такого ще не було. Замовляла велике вікно, вікно просто трясеться коли його відкиваю-закриваю, притому, що я наполягала на підсилені конструкції і доплачувала за це, встановили криво, нікому не рекомендую
Переглянути всі відповіді ()
Володимир Бабула (Перехожий)
Не сподобалось
Гірше не буває ! Раніше можливо і були фахівці яки виготовляли якісно... Читайте мої відгуки на сторінці ПП " Лев"
Переглянути всі відповіді ()
Продукцією користуємося 2 роки. Скарг нема, а, навпаки, рекомендую підприємство усім знайомим.
Переглянути всі відповіді ()
Замовив два вікна. Все зробили якісно і вчасно. Дякую працівникам ПП ЛЕВ.
Переглянути всі відповіді ()
"Хороша" якість50/50 за доступними цінами 100%
Переглянути всі відповіді ()
наприклад мені потрібно ролети ,як вони виглядають із якого матеріалу
Переглянути всі відповіді ()
чому у вас на сайті немає зразків ваших виробів
Переглянути всі відповіді ()
Робив замовлення на Леві п'ять разів. Зривів по термінах не було, замірники та монтажники попередньо завжди дзонили та домовлялися про час заміру чи монтажу, проблем жодних з вікнами за останні 3 роки не виникало. Хамських співробітників не зустрічав. Хоч до цінової політики є питання. А загалом всі знайомі дають позитивні відгуки.
Переглянути всі відповіді ()
Шановний передставник фірми Лев!!! Кажете немаю права підвищувати голос на ваших працівників??? А бидло в бейсболці, яке мені нахамило мало права розмовляти так зімною??? Що Ви на це скажете??? Працівників змініть і все буде добре або принаймі навчіть їх культрно говорити з клієнтами! Не всі люди терплять і тихо махають гоовою , коли їм якись робочий хамить. Нехай дома з жінкою своєю так говрить, а не з клієнтами фірми!!!!
Переглянути всі відповіді ()
НЕМА С СПЕЦІВ ПО ВОРОТАХ КРАЩЕ ЇХ НЕ МОНТУЙТЕ, І НЕ РЕМОНТУЙТЕ .Я ВІДПРАВИВ ФОТО НА ЗАВОД АЛЮТЕХ, СКЗАЗИ ЩО,, БРАКОДЕЛИ ,,НЕ ТІ ШУРУПИ ЯКЕ ДЕРЕВО ПІД НАПРАВЛЯЮЧИМИ .КОРИСТУЙТЕСЯ РІВНЯМИ ПРИЙШОВ СПЕЦ З Ф-МИ АЙ......... СКАЗАВ ЩО СПОРТИЛИ ВОРОТА .ПОДАВАЙТЕ КОТЛИ І ТРУБИ ЦЕ ВИ РОБИТЕ ВПРАВНО Є У ВАС СПЕЦИ.
Переглянути всі відповіді ()
Зламався замок, і у магазині опинилися зачиненими працівники і клієнти. Щиро вдячна працівникам підприємства "ЛЕВ" за їхнє оперативне реагування, все зробили швидко і професійно. Щиро Вам дякую.
Переглянути всі відповіді ()
Я валила через все місто в офіс, де мене зустрів пацан який навіть не міг мені нічим помогти!!! не міг він мені зразу по телефоні сказати щоб я дурно не пиляла стільки км?????
Переглянути всі відповіді ()
Хороша якість за доступними цінами
Переглянути всі відповіді ()
Замовляти балконний склопакет хотів тільки у ПП Лев. Зателефонував в офіс, на замір працівник підприємства прибув у домовлений час, у офісі до мене віднеслися не гірше, ніж у будь-якій іноземній фірмі ( у свій час я з ними працював). Балконний склопакет виготовили раніше домовленого терміну, змонтували професійно. В майбутньому замовляти такі послуги будемо також тільки в ПП Лев.
Керівнику і працівникам ПП Лев дякуємо,бажаємо процвітання і порядних та об'єктивних клієнтів.
Роман,Тролейбусна,8.
Переглянути всі відповіді ()
Скожіть будь-ласка коли зазори на піну 0,5см вікна забили в пройом ваші монтажники яка на них гарантія ,яку освіту має замірщик ,чому на мої дзвінки менеджери мовчать т 22734 люди шукайте кращі фірми ми ж платимо гроші і не малі
Переглянути всі відповіді ()
Шановна, ОБУРЕНА ЗАМОВНИЦЕ! Безумовно, ми погоджуємось, з ВАМИ в тому, що клієнт завжди правий, але, ані угода, ані заплачені кошти не обумовлюють хамського відношення один до одного. Ми живемо у розвинутому суспільстві, де існують певні етичні норми, які аж ніяк не дозволяють ВАМ підвищувати голос на будь-кого, хіба що це Ваша норма поведінки. До того ж, після того як ви отримали БЕЗКОШТОВНИЙ ДЕМОНТАЖ, як опцію, яка не прописана в угоді, писати негативні відгуки, як мінімум - не порядно.
З повагою....
Представникеи фірми "ЛЕВ"
Переглянути всі відповіді ()
Займаюсь будівельною діяльністю,на ринку м.Івано-Франківськ працюю не один рік і є постійним клієнтом ПП "ЛЕВ", дуже задоволений нашою співпрацею!!!!!!! на ПП "ЛЕВ" справді працюють дуже красиві дівчата!!!!! Складається враження,що Ви п.Вікторе,просто не любите красивих жінок, тому так негативно про них відзиваєтесь. Я так і не зрозумів, що саме Вам не сподобалось-дівчата, жалюзі чи інтер"єр фірми???? доречі Ви були колись в будинку розпусти чи в борделі?????
P.S ДУЖЕ ХОРОША ФІРМА,КРАСИВІ ДІВЧАТА, ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАНИЙ ПЕРСОНАЛ. ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ ПП"ЛЕВ"-ГАРАНТІЯ, ЯКІСТЬ, ЦІНА.......
Переглянути всі відповіді ()
ВРАЖЕННЯ ПРО ФІРМУ СКЛАДАЄТЬСЯ КОЛИ ЗАХОДИШ В ДВЕРІ КОЛИ СЬОГОДНІ ЗАЙШОВ В ТАМБУРІ КУРЯТЬ ДІВЧАТА НІБИ В БОРДЕЛІ ОДНА З НИХ ПИТАЄ ЩО МЕНЕ ЦІКАВИТЬ КАЖУ ,ВИ НІ А ЖАЛЮЗІ, КАЖЕ ЙДІТЬ ПІД АРКУ Я ДОКУРЮ І ПРИЙДУ,,,БОРДЕЛЬ ,,,ЧЕКЮ НЕМА,ПІШОВ ПІД АРКУ ЧЕКАВ ,А ВОНА ВЖЕ ФАКС ВІДПРАВЛЯЄ Я ПІШОВ.АБІЛЯ КОЛЬЦА Є ФІРМА ЗАМОВИВ ДУЖЕ ВВІЧЛИВІ НЕ ТО ЩО ВАШ ЛЕВ,ЩОСЬ З СОБОЮ РОБІТЬ АБО МІНЯЙТЕ ВИД ДІЯЛЬНОСТІ.РОЗКАЗАВ НА РОБОТІ ТІ КАЖУТЬ ТА ТАМ ДАВНО УЖЕ ТАКИЙ БАРДАК ПОЧИТАЙ ВІДГУКИ В НЕТІ.ЛЮДИ ЙДІТЬ КРАЩЕ В МЕНШИЙ ОФІС ДЕ НЕ КУРЯТЬ НА ДВЕРЯХ ЯК В БОРДЕЛІ І ЧЕКАЄШ ПОКИ ДО ТЕБЕ ПРИЙДУТЬ....ЩОБ ШОСЬ...ВИБРАТИ...!!!
Переглянути всі відповіді ()
Підійшов до питання вікон відповідально, відвідав майже всі підприємства, зупинився на "Лев", дуже задоволений і не шкодую, співвідношення ціна/якість - оптимальне. Дякую, буду ще звертатись.
Переглянути всі відповіді ()
Дуже не задоволена відповідальністю і культурою працівників фірми....Нас не попередили на котру годину прийдуть ставити вікно, прийшлося самій взнавати, на що відповіли що поставлять з 5 до 7, в результаті робочий приперся в пів 4 дня, коли я положила дитину спати, почав мені грубити, хамити і заявив шо він взагалі не збирався сьогодні ставити вікно, хоть чітко в договорі вказана дата ..мене це дуже обурило..звчичайно я на нього накричала і передзвонила на фірму де мені сказали шо розберуться....ДОРОГІ НАЧАЛЬНИКИ, ПАРЦІВНИКИ ФІРМИ ТРЕБА ПОПЕРЕДЖАТИ В КОТРІЙ ГОДИНІ ВИ БУДЕТЕ КЛАСТИ ВІКНА..В ЛЮДЕЙ Є МАЛІ ДІТИ ЯКІ СПЛЯТЬ В ДЕНЬ, А ТАКОЖ РОБОТА , МИ НЕ МОЖЕМО ВЕСЬ ДЕНЬ СИДІТИ І ЧЕКАТИ КОЛИ ВИ ПРИЇДЕТЕ СТАВИТИ ВІКНО..ЗАПАМЯТАЙТЕ ПРАВИЛО КЛІЄНТ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ!!!!!!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Уважаемый Вадим, приносим вам наши глубочайшие извинения, по поводу задержки с подоконником, в этом целиком и полностью наша вина. Произошла задержка с поставщиком материала, ваш вопртос находится под контролем, обещаем решить его в кратчайшие сроки.
С уважением...
Представители фирмы "ЛЕВ"
Переглянути всі відповіді ()
протягом 3-х днів приходив до офісу по 3-4 рази на день, постійно нікого нема на робочому місці, тут прочитав, що можна залишити тел. і передзвонять: 0506533096
Переглянути всі відповіді ()
Заказал подоконник, сделал предоплату. Прождал неделю. Результата ноль. На все вопросы ответ - не знаю.Телефон на визитке билайн не существует. Никто ни за что не несет ответственности. "Оччеень хорошая компания"
Переглянути всі відповіді ()
Шановна Наталіє. Нас дуже засмучують ваші негативні відгуки про нашу фірму. По-перше, 04.06.2012р. фірма не працювала у зв'язку з припадаючими на цю дату "Зеленими святами", по-друге, усі заявки щодо ремонту, регулювання і т.п. приймаються у письмовому вигляді і відповідно документально фіксуються. Виходячи з вищезгаданого ми дійшли висновку, що ващі відгуки є проявом недобросовісної конкуренції, оскільки жодних записів щодо ваших візитів та дзвінків не виявлено. Для вирішення вашої проблеми ми пропонуємо Вам лишити у відгуках свій номер телефону, за яким ми зателефонуємо і у найкоротші строки надамо висококваліфіковану і професійну допомогу.
З повагою...
Представники фірми "ЛЕВ"
Переглянути всі відповіді ()
ПРОЙШЛО 1,5 МІСЯЦЯ НІХТО НЕПРИЇХАВ ,ВЧОРА Я ПРИЙШЛА НА ЛЕВ СКАЗАВ МЕНІ МЕНЕДЖЕР ЙДІТЬ КУДИ ХОЧЕТЕ І ПИШІТЬ КУДИ ХОЧЕТЕ В МЕНЕ ЛЮДИ ПО ОБЄКТАХ КАЖЕ І ВЗАГАЛІ ВИ МЕНЕ ЗАДРАЛИ (КЛІЄНТИ) ПІШЛА ВОН ОТСЮДА,,, ЙДУ В ПРОКУРАТУРУ І СПІЛКУ СПОЖИВАЧІВ НЕ ЙДІТЬ НА ЦЮ МЕРЗЕННУ ФІРМУ!!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
позвонила 4.06.12р про ремонт дверей говорила з мужиком казав добре і поставив трубку не вислухав прийшла у вівторок послали мене до якогось спотілого ТАРЗАНА він нерозуміє що я внього хочу таке враження що небачив вікна пласт на роботі говорю всім що лев уже не той нема кого запитати всім байдуже після того як віднесла гроші ГАНЬБА!!!
Переглянути всі відповіді ()
Я Задоволений Класна Фірма Швидко Виготовели Вікна Та Якісно Встановили Та Приемний Колектив!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Надзвичайно погана фірма!!! Піся регулювання - двері престали закриватися, і з"явилася щілина на 2 пальці!!! Перевонив - масу обурення зі сторони ПП"ЛЕВ". Приіхали - порегулювали. на наступний день двері чомусь перестали відкриватись взагалі!!! Презвонив , відповідь - чекайте до-завтра. Як можно чекати до-завтра, якщо працівники вийди до-дому неможуть?????
Переглянути всі відповіді ()
Якість непогана. встановили в 03.2009р., але обслуговування кульгає на обидві ноги!!! звернулась пів року тому (в11.2010р), щоб відрегулювали балконні вікна, бо є проблема у відкриванні-закриванні і до тепер не прийшли. більше справ з фірмою Лев не хочу мати, хоч "фронт робіт" для них ще маю.
Переглянути всі відповіді ()
... і взагалі, як для провінційної фірми вона досить довго протрималася дійсно)...
Переглянути всі відповіді ()
Чому відгуки тільки за останні 7 місяців??? Де решта? Мене цікавить - виробник профіля і фурнітури, що використовує ця фірма.
Переглянути всі відповіді ()
незнаю, що хорошого ви тут знайшли. Я зовсім не задоволений. Ціна не відповідає якості.
Переглянути всі відповіді ()
Класно роблять
Переглянути всі відповіді ()
Поставили мені раму балконну, задоволена.
Переглянути всі відповіді ()
Як на мене, непогане підприємство, і на ринку вже не перший рік.
Переглянути всі відповіді ()
Металопластикові вікна   Вхідні двері   Міжкімнатні двері   Гаражні ворота   Монтаж дверей   Монтаж вікон   Вікна   Ворота, шлагбауми   Двері   Продаж і монтаж систем опалення   Жалюзі, ролети   Системи водопостачання та каналізації   Вікно   Продаж вікон   Продаж вікна   Шлагбаум   Шлахбауми   Шлахбаум   Продаж дверей   Продаж двирей   Опалювальна техніка   Котли   Продаж систем опалення   Продаж опалювальної техніки   Монтаж опалювальної техніки   Монтаж систем опалення   Системи опалення   Опалення   Система опалення   Продаж системи опалення   Монтаж системи опалення   Тканинні ролети   Захисні ролети   Горизонтальні жалюзі   Вертикальні жалюзі   Водопостачання   Водовідведення   Каналізація   Індивідуальний дизайн вікон   Виготовлення металопластикових виробів   Дверні конструкції   Ексклюзивні вікна   Жалюзі   Замовити жалюзі   Замовити ролети   Зовнішні захисні ролети   Монтаж металопластикових виробів   Пп лев   Протимоскітні сітки   П’ятикамерні вікна   Ролети   Системи водопостачання   Трьохкамерні вікна   Шестикамерні вікна   Якісні металопластикові вікна  
Показати більше