ПП "Карпати-сервіс"

Карпати-сервіс - фото
Відгуків 22
Івано-Франківськ
вулиця Гната Хоткевича, 32
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація


Авторизований сервісний центр "Карпати-сервіс"
(стара назва Каскад-карпати)

Cервісний центр по гарантійному та післягарантійному ремонту побутової техніки відомих европейських брендів:
Indesit, Whirpool, Hotpoint-Ariston, Bosch, Siemens, Zelmer, Electrolux, Zanussi, AEG, Gorenje
Будь-які послуги з ремонту побутової техніки здійснюються на високому рівні - ми гарантуємо якість результату.
Наші фахівці використовують тільки оригінальні запчастини для ремонту побутової техніки, які рекомендують виробники, адже гарантійні запчастини
ідеально підходять, і продовжують термін служби вашого пристрою.

Додаткові послуги:

  • замовлення і доставка оригінальних комплектуючих
  • продаж професійних засобів по догляду за побутовою технікою 

Відгуки

Вікторія Букачевська (Експерт)
Не сподобалось
Не сподобалось: Враження, що люди не на своєму місці. Ремонтувати не хочуть. Їм легше замовляти НОВІ запчастини. Аргументують, що не вигідно фінансово (((((
Переглянути всі відповіді ()
Volodymyr Khmarnyi (Перехожий)
Не сподобалось
Сподобалось:
Здав в цю канторку пральну машину, сказали, що проблема з автоматикою потрібно замовляти за кордоном, ціна питання 2500 ну і плюс за роботу. В кінцевому результаті я віддав цю пралку хлопчині, який на запчастини викинув 10 грн і все працює. Так що не рекомендую цей сервіс, марна трата часу ігрошей!

Переглянути всі відповіді ()
Natasha Slavskaya (Перехожий)
Не сподобалось
Не сподобалось:не сподобалось
Загальне враження:Жахливий сервіс!!! Двічі возили туди пральну машинку. Її навіть умудрились загубити і доказували, що ми до них не звертались... Через місяць все ж таки знайшли, чек виписати не забули, проте нічого не зробили!!! При огляді нормальним кваліфікованим електриком вже вдома виявилось, що ці "фахівці" спеціально нищать техніку. Плата вся пошкоджена, перепаяна, деяких елементів не вистачає. Нагрівальний тен встановили завеликий, бо постійно треться барабан. А коли зняли кришку, то майстер за голову зловився!!! Цю "шарашкіну конторку" язик не повертається назвати "сервісом". Єдине, на чому вони спеціалізуються - як зробити так, щоб Ви стали їх постійним клієнтом. Обов'язково читайте відгуки, перш ніж звертатись до них. Пошкодуйте техніку, свій гаманець і головне - нерви.

привіт конкурентам ))))
майже 6 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Наталия Павлив (Перехожий)
Не сподобалось

Не сподобалось:Два тиждні чекала майстра до пральної машинки, в результаті майстер мені сказав: "пані, якщо вам не подобається, в інтернеті є багато сервісних центрів"
Дуже розчарована...
Переглянути всі відповіді ()
Софія Кіршак (Перехожий)
Не сподобалось
Жахливе обслуговування.Навіть якщо б це був єдиний сервісний центр в Івано- Франківську ,не зверталася б: чекати потрібно стільки скільки ім хочеться день,два...Прийдуть або і не приходять мовляв" шановна я не знаю чого ваш холодильник не холодить". Конкуренція та безробіття іх не лякають,а шкода.Нема з ким будувати нову державу.Бажаю успіху.
Переглянути всі відповіді ()
Andrew Grin (Перехожий)
Не сподобалось
Пральна машинка на гарантії почала масити одяг плямами. Прийшов майстер, подивився і сказав що візьмуть машинку, поперуть 3 рази, якщо плям не буде - повернуть машинку. Спеціалісти по ремонту відразу сказали що це сальник пропускає неякісну змазку яку дали в підшипник при минулому ремонті у цій же конторі. Місяць чекав на нові деталі. Машинку забрали самі без проблем. Але віддати не можуть тому що майстер зайнятий, хоча він сам пообіцяв що привезе. Конкретної години коли привезе сказати не можуть. Нажаль чекати цілий день поки його величність майстер прокинеться у мене не має можливості. Враження явно негативні.
Переглянути всі відповіді ()
Ivan Vod (Перехожий)
Сподобалось
Здав по гарантії праску Zelmer, замовили плату, відремонтували. Рекомендую даний сервісний центр.
Переглянути всі відповіді ()
Інструменти Івано-Франківськ (Перехожий)
Не сподобалось
Панянка, яка сьогодні відповіла на мій дзвінок з першою фразою на моє не докінця задане запитання зіпсувала враження про Карпати-сервіс.
- Пані, якщо у Вас поганий настрій, Ви встали не з тієї ноги чи просто поганий день, старайтесь своє "ФЕ" залишати вдома!
Переглянути всі відповіді ()
Лена А (Перехожий)
Не сподобалось
Жахливий центр. В мене перестала викручувати пральна машинка. Прийшов майстер, підкрутив щось, отримав 150 гривень і пішов. Ввечері пралка знову не викручувала. Прийшов на наступний день, знову зняв кришку, щось крутив. Тепер при пранні з машинки тече вода. В сервісі мені пояснили, що "проблему з якою ви звернулися, ми вирішили, а вода з пралки це вже ваші проблеми, платіть знову". Вся розмова на третій раз велася з криком і хамством. "Тримають стару техніку(5 років) і хочуть, щоб вона працювала. Вас багато а майстер один. Ніхто вам зразу (через 2 години) перезвонювати не повинен".
Епопею продовжую. Нікому не рекомендую цей сервісний центр
Переглянути всі відповіді ()
РУМУНСЬКІ МЕБЛІ (Перехожий)
Сподобалось
Замовляли запчастини для електро печі. Задоволений консультацією та оформленням свого замовлення. Рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
У пральній машині вертикальній не крутився барабан. Зірвався ремінь.Привіз пралку. Поремонтували протягом дня. Забрав пралку. Все нормально.
Переглянути всі відповіді ()
Чи можна у вас відремонтувати кавоварку АЕG?
Переглянути всі відповіді ()
Була проблема, перестав морозити холодильник передзвонив по різних ремонтах сказали шо ремонт від 1000грн і тільки стаціонарно у них (витік фреон чи ше якась біда) і приблизно тиждень часу на роботи. Згадали про таку фірму передзвонили в суботу зранку, за годинку приїхав майстер своєю машиною, за півтора години всьо зробив всьо поміняв, залив ту біду подякував і поїхав. І це задоволення коштувало 250 грн!!! Я мабуть за таксі туда-назад більше б заплатив шоб здати той холодильник в ремонт. Дуже вдячі компанії, чудовий сервіс за мінімальну ціну!
Переглянути всі відповіді ()
Здавав мікрохвильову піч, виявилося що згорів запобіжник.
Замінили за 40грн.
При тому що в іншому сервісі сказали, що одна тільки діагностика - 60грн.
Переглянути всі відповіді ()
Будь ласка скажіть де можна відремонтувати плиту Кайзер?
Переглянути всі відповіді ()
Несерйозні хлопці. Замовив майстра по бойлеру gorenje в четвер. Диспетчер відповів, що "вже з понеділка"(День Незалежності і т.п.) прийде майстер. Пройшов тиждень, ні слуху - ні духу. Перекидають термін з дня на день. За кожним разом треба пояснювати причину виклику. Безлад повний. Не буду рекламувати інший сервіс, але там на наступний день передзвонили і одразу попередили, що найшвидше майстер може прийти за тиждень, і що, на жаль, не всі замінники анодів для гореньє в них можуть бути. Тому я вибрав цей Карпати-Сервіс, як "Спеціалізований сервісний центр". Надіюсь лиш, що той довгожданий майстер буде справді кваліфікованим і порядним.
Переглянути всі відповіді ()
звяжіться будь-ласка з дирекцією сервіса розберемося з майстром
Переглянути всі відповіді ()
Саша дайте будь-ласка свій електронний адрес ми розберемся з майстром і в ситуації, що склалася, якщо це гарантійний виклик кошти обовязково поверне.
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня Івано франківськ, хочу розказати свою історію. Заказував я майстра на дім з Карпати сервісу, слів просто не має уже пару днів. Приходить сторий сивий дідо і зразу у дверях починає чогось кричат; де ваша гарантія, чек і ще щось... Якщо немає цього то 120грн треба заплатити тільки за визов, а ще потім і за ремонт(до вагітної жінки він з кириком). Ми дали всі паперми, що потрібно. Приступив він до роботи почав відкручувати кришку, дивиться дивиться, ще так посидів троха і каже,тут нічого я небачу і закрив це все протягом 15хв. За цей час я і жінка чули від "майстра" бубубу- бубубу, якесь недовольство, хамство і навчання у нашу сторону. Дальше ще цікавіше, "Майстер" говорить, що ви мене просто так собі викликали і мусите сплатити 120 чи 140грн за "ложний визов". У відповідь я йому кажу, що я нічого не буду платити бо повар на гарантії і буду дзвонити на сервіс. Це продовжувалось близько10 хв. "Майстер" так дістав нас двох, що жінка дала 50грн щоб вже затих і пішла плакати у кімнату. У дверях майстер дав свою візику, щоб звертитися до нього при поломці, але такого майстра ми хочемо поскоріше забути, не тошо дзвонити. Дякую...
Переглянути всі відповіді ()
ціна та якість обслуговування на найвищому рівні
Переглянути всі відповіді ()
доброго дня,чи можна у вас поміняти кнопку до електродуховки"арістон"?
Переглянути всі відповіді ()
вімінне та якісне обслуговування!
Переглянути всі відповіді ()
Карпатисервіс   Ремонт пральних машин   Ремонт посудомийних машин   Ремонт порохотягів   Побутова хімія   Ремонт побутової техніки   Миючі засоби   Засоби для миття   Відремонтувати побутову техніку   Майстерня з ремонту побутової техніки   Побутова техніка ремонт   Сервіс побутової техніки   Сервісне обслуговування побутової техніки   Ремонт бытовой техники   Aeg   Індезіт   Авторизований сервісний центр   Арістон   Ардо   Бош   Горєньє   Електролюкс   Зануссі   Запчастини до оригінальної побутової техніки   Обслуговування побутової техніки   Праски   Продаж оригінальних запчастин до побутової техніки   Ремонт ariston в   Ремонт bosch в   Ремонт electrolux   Ремонт gorenje   Ремонт indesit   Ремонт аудіоапаратури   Ремонт блендера   Ремонт відеоапаратури   Ремонт вмонтованої кухонної техніки   Ремонт вмонтованої побутової техніки   Ремонт гарантійний і післягарантійний   Ремонт колонки   Ремонт кухонного комбайна   Ремонт мікрохвильових   Ремонт магнітол   Ремонт музичного центру   Ремонт пічки   Ремонт пічок   Ремонт побутової техніки aeg   Ремонт побутової техніки ardo   Ремонт побутової техніки ariston   Ремонт побутової техніки bosch   Ремонт побутової техніки electrolux   Ремонт побутової техніки gorenje   Ремонт побутової техніки indesit   Ремонт побутової техніки siemens   Ремонт побутової техніки zanussi   Ремонт праски   Ремонт спеціалізованої побутової техніки   Ремонт сушки   Ремонт утюга   Ремонт хлібопічки   Сіменс   Сервісний центр побутової техніки   Якісний ремонт побутової техніки  
Показати більше