ПП "Тракт"

Тракт - фото
Відгуків 2
Львів
вулиця Глинянський Тракт, 152
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб08:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Відомо, що кахельні печі з’явилися ще в XVI столітті й набули широкого поширення в Україні. Для кахлю тих часів характерне широке різноманіття кольорів, книжні сюжети та рослинний орнамент. Зазвичай такі печі могли собі дозволити лише багаті та шановані люди.

Кахлі виготовляли з урахуванням бажань замовника, розмальовуючи його авторськими малюнками та узорами. Технологія виготовлення вогнетривкого кахлю досить складна, адже прийшла до нас з XVI століття.

Перш за все, потрібно розробити проект майбутньої печі, визначити точний розмір та розрахувати кількість необхідних кахлів. Далі робота за скульптором, який детально промальовує ескізи та творить рельєф поверхні виробу.

Майстер, отримавши усі вказівки, виготовляє форми для кахлю, які пізніше заповнює глиною, очищеною за всіма необхідними технологіями.

Уже сформовані кахлі піддають процесу термічної обробки, а саме сушінню в печі. Кахлі витримують в камері за всіма технологіями та сформованому температурному режимі близько 2-ох тижнів. Пізніше вони направляються в електричну піч, де проходять складний процес обпалювання при температурі 1000 °C.

Тут майстри повинні бути особливо обережними, адже значне підвищення температури може призвести до пошкодження виробів. Саме обпалювання гарантує кахлю міцність та довговічність. Різник обробляє кахлі та перевіряє якість виробів, після чого їх покривають глазур’ю, спеціальними декоративними глинами та знову обпалюють. На готові вироби художник наносить малюнок, тоді кахлі знову піддають обпалюванню в електричній печі.

ПП «Тракт» пропонує вашій увазі послуги:

  • виготовлення вогнетривкого кахлю;
  • декоративне оздоблення печі.

Переваги:

  • консультування клієнтів;
  • висока якість матеріалів;
  • привітне ставлення;
  • надійність та довговічність виробів;
  • доступні ціни;
  • професіоналізм та майстерність.

Відгуки