ПП "Імпрес"

Імпрес - фото
Львів
с. Скнилів вул. Квіткова, 10
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

WOLF є відомим у всьому світі лідером з постачання опалювальних та вентиляційних систем, центральних кондиціонерів та сонячних панелей. Компанія має велику розгалужену мережу партнерів, відносини з якими будуються на довірі та конфіденційності. На сьогод-няшній день WOLF представлена в 45 країнах світу. 350 співробітників WOLF працюють за кордоном.

WOLF має 60 партнерських організацій, дочірні компанії в Іспанії, Франції та пред-ставництво в Росії з офісами у Москві та Санкт-Петербурзі. WOLF також має агентів з продажу та обслуговуванню своєї продукції у Кітаї. Розробляючи стратегію по розвитку контактів у цих регіонах, WOLF проводить політику глобальної експансії.

WOLF – єдина компанія в Європі, яка змогла об'єднати чотири напрямки кліматехніки, а саме центральне кондиціонування, вентиляційне обладнання, котельне обладнання та сонячну теплотехніку, у єдине ціле, що з успіхом дозволяє здійснити комплексний підхід до створення мікроклімату на основі сучасних технологій.

Газові генератори Generac користуються репутацією ефективних, надійних і економічних джерел резервного живлення. Зносостійкі генераторні системи мають тривалий термін експлуатації

Львівський авторизований сервісний центр компаній WOLF (Німеччина) та GENERAC (США)

§  проводить безкоштовні консультації;

§  виконує розрахунки та підбір обладнання;

§  продає обладнання WOLF та GENERAC;

§  виконує різні види монтажних робіт (при необхідності);

§  здійснює перший запуск обладнання;

§  виконує пуско-налагоджувальні роботи (регулювання);

§  заповнює необхідні документи, в т.ч. гарантійні талони;

§  укладає угоди з організаціями та фізичними особами про гарантійне обслуговування

 

Відгуки