ПП "Леман"

Леман - фото
Відгуків 3
Львів
Вулиця Зелена, 109
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Пт09:00 - 17:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

LEMAN - це компанія, що динамічно розвивається ще з 1997 року.  За цей час фірма  зарекомендувала себе на ринку України та Польщі як успішна та надійна команда професіоналів. 

В даний момент Leman працює в таких напрямках:

 - робота за кордоном

 - навчання за кордоном

 - продаж будівельних матеріалів (газобетон SOLBET)

 

РОБОТА ЗА КОРДОНОМ

Компанія Леман займається реалізацією проектів в Польщі спільно з польскими будівельними компаніями.

На даний момент  фірма має  великий попит на спеціалістів у будівельній сфері з України.
Для пошукачів компанія пропонує офіційне працевлаштування на території Польщі (підписується трудовий договір на основі ліцензії на працевлаштування громадян України за кордоном).

Також  надаються такі послуги:
- обов’язкове страхування;
- проходження інструктажу з техніки безпеки, а також медогляду;
- безкоштовне проживання та доїзд до місця роботи .
- при необхідності - підготовка повного пакету документів до Візового центру.


Компанія Леман гарантує чесність та порядність стосовно  клієнтів, в майбутньому - працівників.
Якщо Вас цікавлять аткуальні вакансії  по роботі, просимо сконтактуватись з менеджерами Леман для узгодження деталей співпраці. 

 

НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ 

Проект LEMAN Study Abroad пропонує студентам допомогу зі вступу в закордонні навчальні заклади.

Країни, з якими працює проект:

- Польща

- Чехія

- Австрія

- Німеччина

- Швейцарія

- США

- та ін.

Компанія ЛЕМАН являється офіційним представником навчальних закладів та освітніх проектів. 

Для потенційних абітурієнтів пропонується широкий спектр послуг - починаючи від первнинної консультації, підготовки освітньої пропозиції та закінчуючи видачею свідоцтва про зарахування. Менеджери проекту координують весь процес вступу, готують та подають в ВУЗ всі необхідні документи, допомагають у відкритті візи та пошуці житла.

Також клієнтам пропонується широкий вибір мовних курсів за кордоном для різних вікових картегорій, післядипломна освіта та канікулярні програми.

 

ГАЗОБЕТОН SOLBET

Компанія ЛЕМАН актвино  включилася у виконання державної програми з енергозбереження і займається просуванням на ринок України енергозберігаючих будівельних матеріалів. 

Підприємство є офіційним дилером одного із заводів з виробництва газобетонних блоків автоклавного твердіння польського концерна SOLBET – "SOLBET Stalowa Wola" S.A., який розташований у мальовничому куточку на південному сході Польщі в м. Стальова Воля. 

ПП «Леман» постійно приймає участь в будівельних виставках Західного регіону, за що неодноразово нагороджувалося почесними дипломами.

За відносно невеликий проміжок діяльності з реалізації газобетону фірми "SOLBET Stalowa Wola" S.A. фірма змогла завоювати довіру і прихильність потужних будівельних фірм та індивідуальних забудовників. 


ПП «Леман» має відділ реалізації, свій брокерський підрозділ, який здійснює всі митні процедури, групу експертів з будівництва.

Використовуючи досвід, отриманий колективом підприємства та сучасні технології, Леман допоможе втілити Ваші мрії в реальність. 

 

 

Відгуки

Василь Мартинюк (Експерт)
Сподобалось
шукав роботу, порадили друзі це агентство. дуже задоволений що звернувся.
Переглянути всі відповіді ()
Ліда Іванів (Перехожий)
Сподобалось
дякую всім працівникам фірми особливо СВІТЛАНІ СЕРГІЇВНІ- всім рекомендую цю фірму
Переглянути всі відповіді ()
Послугами фірми залишилась дуже задоволена, дівчата все роблять совісно, дуже відповідальні, поступала моя дочка в Варшаву.Взагалі - потрібно принести документи, а уже все інше - перелкади, подача, візова підтримка - робить фірма, а потім надає сертифікат про зарахування.
Переглянути всі відповіді ()
Будівельний інвентар   Будівельні матеріали   Працевлаштування за кордоном   Навчання за кордоном   Будматеріали   Продаж будівельних матеріалів   Будівельний матеріал   Будівельний матиріал   Будівельні матиріали   Будматиріали   Будматеріал   Будматиріал   Продаж будматеріалів   Продаж будівельного матеріалу   Продаж будматеріалу   Продаж будматиріалів   Продаж будівельного матиріалу   Продаж будматиріалу   Продаж будівельних матиріалів   Будівельні матеряли   Будматеряли   Продаж будівельних матерялів   Будівельний матерял   Будівельний матирял   Будівельні матиряли   Будматиряли   Будматерял   Будматирял   Продаж будматерялів   Продаж будівельного матерялу   Продаж будматерялу   Продаж будматирялів   Продаж будівельного матирялу   Продаж будматирялу   Продаж будівельних матирялів   Будівельні матеріяли   Будматеріяли   Продаж будівельних матеріялів   Будівельний матеріял   Будівельний матиріял   Будівельні матиріяли   Будматиріяли   Будматеріял   Будматиріял   Продаж будматеріялів   Продаж будівельного матеріялу   Продаж будматеріялу   Стройматериалы   Стройматериал   Стройматериалы   Строительный материал   Строительные материалы   Робота за кордоном   Агенція з працевлашування за кордоном   Агентство з працевлашування за кордоном   Освіта за кордоном   Освітні програми за кордоном   Solbet   Бакалавріат   Вчитись в іншій країні   Де купити будматеріали   Друга вища освіта   Магістратура   Навчання в європі   Навчання в польщі   Надійна команда професіоналів   Освіта в польщі   Потрібні матеріали для будівництва   Працевлаштування в польщі   Солбет   Якісні будівельні матеріали  
Показати більше