ПП "Леман"

Леман - фото
Відгуків 3
Львів
вулиця Зелена, 109
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Пт09:00 - 17:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

LEMAN - це компанія, що динамічно розвивається ще з 1997 року.  За цей час фірма  зарекомендувала себе на ринку України та Польщі як успішна та надійна команда професіоналів. 

В даний момент Leman працює в таких напрямках:

 - робота за кордоном

 - навчання за кордоном

 - продаж будівельних матеріалів (газобетон SOLBET)

 

РОБОТА ЗА КОРДОНОМ

Компанія Леман займається реалізацією проектів в Польщі спільно з польскими будівельними компаніями.

На даний момент  фірма має  великий попит на спеціалістів у будівельній сфері з України.
Для пошукачів компанія пропонує офіційне працевлаштування на території Польщі (підписується трудовий договір на основі ліцензії на працевлаштування громадян України за кордоном).

Також  надаються такі послуги:
- обов’язкове страхування;
- проходження інструктажу з техніки безпеки, а також медогляду;
- безкоштовне проживання та доїзд до місця роботи .
- при необхідності - підготовка повного пакету документів до Візового центру.


Компанія Леман гарантує чесність та порядність стосовно  клієнтів, в майбутньому - працівників.
Якщо Вас цікавлять аткуальні вакансії  по роботі, просимо сконтактуватись з менеджерами Леман для узгодження деталей співпраці. 

 

НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ 

Проект LEMAN Study Abroad пропонує студентам допомогу зі вступу в закордонні навчальні заклади.

Країни, з якими працює проект:

- Польща

- Чехія

- Австрія

- Німеччина

- Швейцарія

- США

- та ін.

Компанія ЛЕМАН являється офіційним представником навчальних закладів та освітніх проектів. 

Для потенційних абітурієнтів пропонується широкий спектр послуг - починаючи від первнинної консультації, підготовки освітньої пропозиції та закінчуючи видачею свідоцтва про зарахування. Менеджери проекту координують весь процес вступу, готують та подають в ВУЗ всі необхідні документи, допомагають у відкритті візи та пошуці житла.

Також клієнтам пропонується широкий вибір мовних курсів за кордоном для різних вікових картегорій, післядипломна освіта та канікулярні програми.

 

ГАЗОБЕТОН SOLBET

Компанія ЛЕМАН актвино  включилася у виконання державної програми з енергозбереження і займається просуванням на ринок України енергозберігаючих будівельних матеріалів. 

Підприємство є офіційним дилером одного із заводів з виробництва газобетонних блоків автоклавного твердіння польського концерна SOLBET – "SOLBET Stalowa Wola" S.A., який розташований у мальовничому куточку на південному сході Польщі в м. Стальова Воля. 

ПП «Леман» постійно приймає участь в будівельних виставках Західного регіону, за що неодноразово нагороджувалося почесними дипломами.

За відносно невеликий проміжок діяльності з реалізації газобетону фірми "SOLBET Stalowa Wola" S.A. фірма змогла завоювати довіру і прихильність потужних будівельних фірм та індивідуальних забудовників. 


ПП «Леман» має відділ реалізації, свій брокерський підрозділ, який здійснює всі митні процедури, групу експертів з будівництва.

Використовуючи досвід, отриманий колективом підприємства та сучасні технології, Леман допоможе втілити Ваші мрії в реальність. 

 

 

Відгуки