ПП "Мокоша"

Мокоша - фото
Відгуків 1
Львів
вулиця Промислова, 50/52
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Торгівельна фірма «Молочні Дари» була заснована 30 жовтня 2002 р. у м. Львові, має солідну репутацію і здатна задовольнити найвищі вимоги свого клієнта.

З початку свого заснування ПП «Молочні Дари» співпрацювало із такими провідними операторами на молочному ринку України як: ТМ «Добряна», ТМ «Золотава», «Білозгар» та багато інших, основними продуктами компанії були і залишаються масло ГОСТ та тверді сири. За шість років наполегливої та без зупинної праці ПП «Молочні Дари» досягло значних успіхів і заслужену довіру споживачів...

Тверді сири та масло ГОСТ селянське займають особливе місце у нашому житті, тому що твердий сир здавна рахувався еліксиром здоров’я, "джерелом" необхідних людині мінеральних речовин, білків та вітамінів. Компанія "Молочні дари" займається постачаннями продукції молочної галузі. Нами пропонується до реалізації якісна молочна продукція, що має високі живильні і смакові властивості. Це харчові продукти зокрема масло ГОСТ та тверді сири, вони забезпечують організм всіма необхідними живильними речовинами і є важливими компонентами живлення для всіх вікових категорій населення. Вони є багатим джерелом цукру, мінеральних солей, мікроелементів і вітамінів. У їх склад входять не насичені жирні кислоти, украй необхідні людському організму.
Основна діяльність ПП «Молочні Дари» - дистрибуція. Фірма являється ексклюзивним дистриб’ютором таких торгових марок, як ТМ «Золотава» - Львівська та Івано-Франківська область, ТМ «Добряна» - Львівська область.

Фірма постійно працює над розширенням своєї мережі клієнтів як у Львові, так і в регіонах для налагодження системи максимального якісного обслуговування. Одна із причин подібного успіху - це співвідношення ціни і якості. Компанії вдається реалізувати чудову продукцію, ціна якої не велика. Також серед наступних причин – сучасні технології і контроль якості на кожному етапі. Тому вся молочна продукція фірми «Молочні Дари» має гарантовану якість.

В мережі магазинів «Молочні Дари» ви завжди придбаєте високої якості свіжий товар, що відповідає всім стандартам та вимогам, за доступними цінами.
Додержуючись принципу "споживач завжди на першому місці", кваліфікований персонал ПП «Молочні Дари» якісно підходить до обслуговування кожного клієнта.

Одною з основних наших переваг і методів роботи – завжди іти на зустріч своїм постійним і потенційним клієнтам!

Зробити замовлення

Відгуки