ПП "Західно-Українська Аудиторська Компанія"

Західно-Українська Аудиторська Компанія - фото
Львів
вулиця Садова, 2а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Заснована та безперервно діє з 02 жовтня 2000 року

Більшість підприємств, що започатковують свій бізнес, стикаються з масою проблем при організації бухгалтерського обліку. Це і складнощі пошуку кваліфікованого бухгалтера, і постійно змінне Законодавство України, і необхідність постійного контакту з перевіряючими органами. Всім відомо, скільки сил і часу віднімають такі процедури. Чи є вихід з такої ситуації?

Звичайно є - це професійна команда кваліфікованих спеціалістів ПП ЗУАК (аудитори, бухгалтера, юристи та інші фахівці  галузі ведення бізнесу в Україні).

Наш лозунг та професійне кредо:  З НАМИ НАДІЙНІШЕ!!!

Станом на 01 січня 2013 року на підприємстві, постійно в штаті, працює 16 чоловік, з них 6 висококваліфікованих спеціаліста на посаді бухгалтер-експерт. 4-и бухгалтера з достатньо значним досвідом роботи, 3-и помічники бухгалтера, 3-а юриста, аудитори, фахівці з організації діловодства та архіву.

Наша компанія надає послуги з аудиту приблизно 50-60 клієнтам за рік, бухгалтерські послуги на постійній основі – 85 клієнти (станом на 01 грудня 2011 року), в рік виконується більше 100 замовлень та угод на юридичні послуги. На підприємстві діє організований архів бухгалтерських документів (більше 50 архівів підприємств) та архів оригіналів установчих документів (35 справ).

В 2008 році розпочато та в 2012 році доведено до відмінної якості надання бухгалтерських послуг через Інтернет ( в т.ч. пряме захищене під’єднання до 1С-Бухгалтерія - тільки для клієнтів), також створено фінансовий сектор довірчого управління поточними рахунками по системі «Клієнт-Банк» та Інтернет-Банкінг.

Відгуки