ПП "Автобан"

Автобан - фото
Відгуків 39
Івано-Франківськ
вулиця Чорновола, 130в
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Мрієте водити автомобіль, але ніяк не наважитесь? Звісно, це велика відповідальність, але з нашою школою водіння «Автобан» ви з легкістю опануєте мистецтво керування будь-яким залізним конем.

Ми проводимо автокурси, що ефективно поєднують в собі як теоретичні, так і практичні заняття. Досвідчені викладачі забезпечують професійний виклад матеріалу, його інформативність та зрозумілість так, що учні вже на перших заняттях здобувають основи водійського мистецтва.

Автошкола «Автобан» – це викладачі та інструктори з багаторічним досвідом, що забезпечать вам комплексне, потужне та динамічне навчання.

Для нас є важливою безпека учнів під час занять, тому всі процеси здійснюються згідно з існуючими правилами та вимогами. Ми бережемо наших учнів та наголошуємо увагу на тому, що водіння це серйозний та відповідальний процес і під час його освоєння забезпечуємо для них безпеку поряд з інструктором.

На нашому автодромі ви матимете нагоду відпрацювати всі базові вправи, та підготуватись до першого повноцінного виїзду в місто.

Ми навчаємо водінню:

 • мопедів;
 • моторолерів;
 • мотоциклів;
 • автомобілів;
 • автобусів;
 • вантажних транспортних засобів.

Більше, ніж за 20 років роботи, ми провели і надалі проводимо навчання для отримання прав всіх категорій!

У процесі навчання кожен учень:

 • вивчає та відпрацьовує виконання стандартних, базових елементів водіння на майданчику;
 • проходить програму необхідних вмінь для здачі іспиту в МВС;
 • проходить адаптацію до процесу водіння практикуючись в місті під час справжнього потоку автомобілів;
 • здійснює вивчення всіх необхідних правил та стандартів безпеки;
 • практикується, практикується, практикується.

Ми навчаємо тих, хто справді хоче отримати права водія, та готовий дізнаватись і освоювати тонкі деталі водійського мистецтва.

Для учасників АТО надається знижка на всі послуги.

При виникненні будь-яких питань ми з радістю вас проконсультуємо.

Відгуки

Зощак Люба (Ревізор)
Сподобалось
Дуже задоволена школою! Чисті, теплі аудиторії, хороші нові автомобілі. А викладачі - майстри своєї справи.
Викладач теорії Овсяніцький Ярослав Йосипович навчить правил будь-кого. Він вимогливий, але має відмінне почуття гумору)) Все пояснює дуже чітко і ясно. На його заняття, як на свято)
Пилипчук Ярослав Ярославович - найкращий інструктор, з яким не страшно їздити. Навчить як "відчувати" автомобіль і не боятися дороги. Кожне заняття проходить по місту, щоб навчитись як поводитись в різних ситуаціях.
Однозначно рекомендую цю школу!Сподобалось:
Переглянути всі відповіді ()
Pavlo Ihorovych Nahorniak (Користувач)
Сподобалось
Перш за все розкажу за мінус - так як хлопцю, хотілось щоб викладач якось більше привернув увагу та більше розказував не за будову автомобіля, що не мало важливо, ай саме про, чому може не заводитись автомобіль і показувати це в самому автомобілі.Плюси - хороші аудиторії, приходи вчи, розумій, здавай на компах, машини супер, навчишся на Славуті будеш і на автоматі їхати
Переглянути всі відповіді ()
Mariana Velnes (Перехожий)
Сподобалось
дуже хороша автошкола) Підхід до навчання просто вражає! Все організовано та відповідально)
Казимирчук Ярослав Васильович- викладач теорії,-людина яка вкладає душу в свою роботу, дуже доступно пояснює!
і окрема подляка інструктору з водіння Пилипчуку Я.Я - справжній професіонал. Навчив їздити з нуля за 20 практичних год
Переглянути всі відповіді ()
Маріанна Тринадцята (Перехожий)
Сподобалось
Нещодавно закінчила навчання в цій школі, дуже задоволена. Велике дякую хочу сказати інструкторам Сергію Богдановичу Гвоздецькому, та Ігору Васильовичу Фотуйма за їхнє терпіння , чудовий підхід до учнів . Все зрозуміло ,доступно пояснюють. Здала тести з першого разу. Приємно було навчатись. Всім рекомендую цю автошколу )
Переглянути всі відповіді ()
Дебенко Людмила (Перехожий)
Сподобалось
Мені дуже повезло з моїм інструктором.Саме завдяки його професіоналізму і майстерності я змогла побороти страх перед водіння,навчитись вчасно і спокійно реагувати в різних дорожніх ситуаціях.Дем'янович Ігор Євгенович- людина, яка дійсно вкладає в свою роботу душу і серце.Велика подяка йому за те, що був моїм ангелом-охоронцем!
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Контрабас (Перехожий)
Сподобалось
Хороша школа! Тільки позитивні враження. Насправді можна отримати хороші знання і навички! А особлива подяка інструктору Дем'янець Ігорю Євгеновичу! Чудовий професіонал і просто хороша людина! Всім рекомендую )
Переглянути всі відповіді ()
Рома Вагилевич (Перехожий)
Сподобалось
Автошкола "автобан" найкраща .Вчора успішно здала іспит в ДАІ Урааааа! Дуже рада що навчалась саме в цій автошколі .Тут отримала хороші знання , що дало змогу здати іспит з першого разу .Саме завдяки : Сергію Романовичу і Ярославу Павловичу. Дуже дякую Сергію Романовичу Ломею !Він неймовірний інструктор дуже добрий, який спокійно і терпляче навчав мене водінню ,лояльне ставлення і завжди гарний настрій .Приємно було навчатись . Велике спасибі Ярославу Павловичу , за цікаві теоретичні заняття ,прекрасно подавав матеріал дійсно бажав нас навчити, об'яснить кожну дрібничку .І Не вірте міфам , що без грошей не реально ! В даній автошколі переконалась , якщо докласти зусиль , відвідувати заняття , якщо є бажання вчитись , то здати іспит самостійно - реально! Навчанням в автошколі дуууже задоволена,всім рекомендую, не пошкодуєте!
Переглянути всі відповіді ()
Kristina Zarichna (Перехожий)
Сподобалось
Нещодавно закінчила навчання в цій автошколі. Навчанням дуже задоволена, викладачі професіонали з великої літери!!!=) Окремо подяку висловити хочу Кушніруку М. В за те що круто і зрозуміло викладає теорію!=))) , А також Пилипчуку Я.Я, за отриманий досвід у практичному навчанні курування автомобілем, велике терпіння та чудове почуття гумору!!!=)) Народ, кому пощастить потрапити до Ярослава Ярославовича, Вам реально пофартить, бо то людина від Бога=)
Успіхів, щастя та талановитих учнів бажаю цій автошколі!!!=)))
Переглянути всі відповіді ()
Вера Лысак (Перехожий)
Сподобалось
Закінчувала цю школу, дуже задоволена! Велике спасибі Леоніду Андрійовичу, Сергію Богдановичу, Ярославу Павловичу!
Переглянути всі відповіді ()
Сашка Коробкіна (Перехожий)
Сподобалось
Чесно кажучи, дуже давно не зустрічала такого професійного підходу до навчання. Як на людину, яка ніколи не сиділа за кермом авто, я вийшла з цієї автошколи з добрим багажем знань і навичок. Окремо хотілося б подякувати Ярославу Павловичу за те, що він дійсно хотів, щоб ми знали ПДР та Сергію Романовичу, просто неймовірно хорошому інструктору. Ви найкращі!!!
Переглянути всі відповіді ()
Галя Лукей (Перехожий)
Сподобалось
Ця автошкола справді варта похвали! Тут працюють професіонали своєї справи! Велике дякую Гвоздецькому С. Б. за його доступні лекції та інстуктору по водінню Ломею С. Р. -за знання які отримала за час навчання. Інструктор - супер! Школою задоволена! Хто хоче бути водієм-- всім сюди!
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Рущак (Перехожий)
Сподобалось
Навчання саме в цій автошколі просто казка. Тут працюють справжні професіонали, які дуже відповідально ставляться до своєї роботи. Особливу подяку висловлюю викладачеві Гвоздецькому Сергію Богдановичу, який є чудовим педагогом, що вміє зацікавити теоретичним матеріалом, він завжди хвилюється за кожного курсанта і вболіває в цілому за групу. Також прекрасним психологом і прфесіоналом є інструктор від Бога Ломей Сергій Романович. Його уроки водіння досить уміло продумані. Сергій Романович - досить толерантна, врівноважена людина. Він уміє знайти індивідуальний підхід до кожного курсанта, що сприяє відмінним результатам на іспиті. Дуже вдячна за витримку, вміння підтримати. Добре, що є така прекрасна автошкола в нашому місті, усім рекомендую навчатися водінню саме тут!!!
Переглянути всі відповіді ()
Ух-Уж-Ета Наталі (Перехожий)
Сподобалось
Школа справді варта оцінки 5 із 5. Рекомендую навчання тільки у цій школі. Особливу подяку Гвоздецькому Сергію Богдановичу за отримані знання. Окрему подякую за терпіння Ставничому Дмитру Володимировичу, це інструктор від Бога, ніякого крику, тільки вказує на Ваші помилки і справді можна навчитись водити, якщо захотіти. Рекомндую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Галя Проців (Перехожий)
Сподобалось
Дуже хороша школа.
Працюють відмінні спеціалісти!
Окрема подяка інструктору з водіння Сергію Романовичу - незамінний працівник.
Переглянути всі відповіді ()
Діма Макотяк (Перехожий)
Сподобалось
Хороша школа) всім рекомендую навчання закінчив 29.04.15) екзамен здав сам) головне регулярно ходити на навчання і слухати викладача) всім Удачі!!
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Черкас (Перехожий)
Сподобалось
Щойно закінчила автошколу та отримала водійське посвідчення. Дуже хороша автошкола. Навчанням задоволена. Тут працюють професіонали. Хочу подякувати викладачу з теорії Чаплинському Л. М. та інструктору по водінню Ломею С. Р. за професійний підхід та спокійне, добре ставлення. Іспит в ДАІ здала сама. В що сама не можу повірити. Всім рекомендую: навчайтеся і все у вас вийде.
Переглянути всі відповіді ()
Сергій Буличев (Перехожий)
Сподобалось
Закінчив курси 28.05.2014р. Дуже хороша автошкола. Навчанням задоволений. Гвоздецький Сергій Богданович дуже хороший спеціаліст в своїй роботі, рекомендую навчатися в нього, доступно пояснює.
Переглянути всі відповіді ()
Вікторія Мельникович (Перехожий)
Сподобалось
Закінчила навчання в цій школі 11.03.2014. Рекомендую! Молодий викладач з теорії - Татусько Емілія Олегівна - знавець своєї справи, пояснювала все чітко, доступно і навіть купу разів одне і те сама не втомлювалась повторювати. Інструктор з водіння - Ломей Сергій Романович - професійний, добрий, спокійний і з відмінним почуттям шумору! Не знаю ,як йому вистачало терпіння мене терпіти, але він вчьому спокійно мене навчив і я здала іспити. Дуже рекомендую! Прекрасне ставлення викладачів до своїх курсантів, ввічливість з боку адміністрації, кожне заняття - позитив, особливо з водіння. Велике вам спасибі! Бажаю процвітання вашій школі і ітльки хороших емоцій.
П.С. Хто вчиться - той і здасть з першого разу і без грошей. Тільки офіційна плата в касу за бланк в ДАІ і знання з голови - ось запорука отримання посвідчення водія :)
Переглянути всі відповіді ()
Olena Shvagla (Перехожий)
Сподобалось
Закінчила курси 14.03.2014р. Навчанням задоволена. Дуже вдячна Гвоздецькому С.Б. і Рибаку Р.В.- хороші спеціалісти, доступно пояснюють, багато знають і вчать всіх, хто хоче навчитись.
Переглянути всі відповіді ()
коли починаються курси? і яка ціна зараз на категорію В?
Переглянути всі відповіді ()
Коли починаються курси?
Переглянути всі відповіді ()
автошкола супер, хто хоче навчитися я б радила ити сюди.
Переглянути всі відповіді ()
автошкола супер, інструктора бомба)))))))))) сам тепер навчаюсь тута!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Все тут норм...і норм..інструктори,те що комусь не подобається,,,так потрібно висловлюватися зразу їм,а не писати всяку хрень в комент...вчіться бо на дорозі це не спасе
Переглянути всі відповіді ()
Я ПРОСТО НЕ ЗНАЮ ЯК ВИТРИМУЮТЬ НЕРВИ В ВИКЛАДАЧІВ ТА ІНСТРУКТОРІВ З НАМИ,ЦЕ ТРЕБА МАТИ БОЖИЙ ДАР ДО ТАКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОЇ СПРАВИ,,ПЕРЕД ТИМ ,ЯК ПІТИ НА КУРСИ,Я І ЦІКАВИЛАСЯ В ЗНАЙОМИХ,КУДИ Ж ІТИ,І МАЙЖЕ ВСІ В ОДИН ГОЛОС РЕКОМЕНДУВАЛИ АВТОБАН,ІЩО ОСОБЛИВО-ПОПАСТИ В ГРУПУ ДО ВИКЛАДАЧА ГВОЗДЕЦЬКОГО С.Б.ВИКЛАДАЧ ВІД БОГА,ВМІЄ ПОДАТИ ДОСТУПНО МАТЕРІАЛ,ВМІЄ ПОЖАРТУВАТИ,І В ТОЙ ЖЕ ЧАС БУТИ ВИМОГЛИВИМ.ДЯКУЮ ЙОМУ ЗА ТЕРПІННЯ.ОСЬ І МОЯ ЗНАЙОМА НЕДАВНО ПІШЛА НА КУРСИ В ЦЮ ШКОЛУ,І -ТЕЖ ЗАДОВОЛЕНА І ВИКЛАДАННЯМ І ЇЗДОЮ(А ВЧИТЕЛЬ-В ОБОХ ВИПАДКАХ-ГВОЗДЕЦЬКИЙ С.Б.)ТА ЙВЗАГАЛІ-ТАМ ПРАЦЮЮТЬ ЧУДОВІ ЛЮДИ.
Переглянути всі відповіді ()
скільки часу вчитися?
Переглянути всі відповіді ()
Дуже гарна школа.Закінчив рік тому.Є плюси і мінуси як і у всьому, але я задоволений. Хто хоче вчитись,той навчиться, а хто приходить,щоб відбути лекцію і пошвидше отримати права, тому багато чого і багато хто не буде подобатись.Був у групі Миронова і все подобалось.Їздив з Овсяніцьким Ярославом Йосиповичем.Не знаю як зараз,але на той час там найдешевше навчання було у Франику.Рекомендую всім!
Переглянути всі відповіді ()
Школа просто супер. навчання - відмінне. не знаю у кого ви вчилися, але я вчилася б ще. Якщо дома читати білети і заглядати в книжку, ніяких грошей в ДАЇ платити не треба!!!!!!!!!! Що навчилися, те будете мати. Рекомендую всім, хто вагається з вибором школи!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
в автошколі працюють справді хороші люди, інструктори, дирекція... однак не дай Боже потрапити у групу Миронова, він перекреслить всі позитивні враження... через нього нема ніякого бажання рекомедувати цю школу знайомим...
Переглянути всі відповіді ()
"d" категорію в цій автошколі можна зробити??
Переглянути всі відповіді ()
окремі викладачі ОЯЙ ЧЛМ попводяться зарозуміло а на курсантів під час водіння викрикаютьі лаяться, що не робить школі честі.
Переглянути всі відповіді ()
совдепівські дідки ставляться до курсантів як до пустого місця... принизити - любе діло... не можу дочекатися, коли нарешті закінчу цю автошколу... ніде нема такого цирку, як тут.
Переглянути всі відповіді ()
Автошкола просто супер! Ми з подругою здали тести в ДАІ після цієї школи без "додаткової оплати"))
Переглянути всі відповіді ()
Скільки часу тривають курси??
Переглянути всі відповіді ()
це з бензином
Переглянути всі відповіді ()
то без бензини?
Переглянути всі відповіді ()
1750...це в автошколі...ще в даї треба буде заплатити за самі права 500грн!!! =)
Переглянути всі відповіді ()
яка ціна за категорію В?
Переглянути всі відповіді ()